Zigon Sehpa Nasıl Boyanır?


Evlerde moda olan geri dönüşüm projeleri son hız devam ederken bugünkü konumuzu zigon sehpa   yenileme olarak seçtik. Zigon sehpanız varsa ve yenilemek istiyorsanız sayfayı sonuna kadar okumayı unutmayınız.  Zigon sehpa boyama için gerekli malzemeler ise boya ve fırça gerekli eğer isterseniz stencil uygulaması yapıp daha da güzelleştirebilirsiniz.

Renk ve süslemek size kalmış koyacağınız alana bağlı olarak süsleyebilirsiniz. Aşağıda bulunan resimlerden de örnek alabilirsiniz. Öncelikle renk çok koyu ise yani zigon sehpanızın rengi çok koyu ise iki kat boyarsanız daha güzel olacaktır. Eğer sorularınız olursa bize yorum olarak yazabilirsiniz. Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Ahşap Sehpa Nasıl Boyanır?

Evet değerli takipçilerimiz, ahşap sehpa boyama işlemi oldukça kolaydır. Bunun için sadece yapılması gereken ahşap sehpa boyama malzemeleri almanız yeterli olacaktır. Bu malzemeler ile boyama işlemi oldukça kolay ve rahat olacaktır. Aşağıda görüldüğü gibi boyaması yapılmış sehpa modellerini inceleyebilirsiniz.

Hangi Sehpa Türleri Boyanabilir?

Birçok farklı model ve farklı türde sehpa bulunur. Bunların birçoğu boyanması yapılabilirken bir kısmı da boyanmaz. Eski sehpaları yenilemek oldukça kolaydır. Aşağıda boyanabilir modeller belirtilmiştir.

 • Zigon Sehpa
 • Ceviz Sehpa
 • Ahşap Sehpa

 

Görüldüğü gibi zigon zehpa boyamak oldukça kolaydır.

Ahşap sehpa boyamak da oldukça kolaydır. Yapılması gereken en önemli şey boyama yapılacak renge iyi karar vermek olacaktır.

Sehpa boyama işlemi sırasında desen uygulayabilirsiniz. Ahşap boyama işlemi oldukça kolaydır. Yapılması gereken en önemli işlem boyanacak ahşap rengi seçimini iyi yapmak gerekir. Evde ahşap sehpa boyanırken mobilya rengi değiştirme işlemi oldukça kolaydır.

 

Zigon Sehpa Nasıl Boyanır? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. özlem tekbilek dedi ki:

  6 adet zigon sehpamız var sayenizde hepsini farklı renklere boyayarak harika bir desene ulaşacağını düşünüyorum teşekkürler paspas

  1. paspas dedi ki:

   Rica ederiz , uygulamanız bittiğinde fotoğraflarını bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Sayfa başına git