Yıkanmış Flash Bellek Çalışır Mı ?


Çamaşır konusunda temizliğe önem verdiğimiz için titizlenir deterjanını hem daha iyi leke çıkartan hem de sağlığımıza zarar vermeyen türden olsun diye dikkatle seçeriz. Çamaşır kuruturken daha çok güneşli ya da rüzgarlı havayı seçeriz ki daha çabuk ve daha güzel kurusun diye. Herkesin yaptığı bir hata vardır ki ne kadar cepleri kontrol etsek de unuttuğumuz şeyler olabilir ya da bazı eşyalarımız da çok fazla cep olduğu için fark etmeyebiliriz. Eşyalar ile birlikten yıkanıp mikropları bir güzel arınan eşyaları görünce panikleyip çalışır mı diye düşünmeye başlarız bu gibi durumları yaşayan bayanlar için bir araştırma yapıp sizlerle paylaşmak istedim.

Yıkanan Flash Bellek

Bir arkadaşım kendi bellek kartının yıkandıktan sonra daha iyi çalıştığını belirtti 🙂 Bir hanım arkadaşım ıslak olduğu için takılan aygıtı da bozabileceğinden önce iyice kuruttuğunu sonra kullandığını söyledi yani o da çalışmış. Kurutmak için iki gün pirinç içerisine yatırmak yeterli. Pirinç suyu çekeceğinden bellek hem tekrar çalışır hem de takacağınız aygıt için de içinizde bir kuşku kalmaz.

Yıkanan Telefon Çalışır mı

Maalesef telefonlar usb bellekler gibi olmayabiliyor yıkanıp kurutulan telefonların çok azı çalışır duruma gelebiliyor ki çalışsa da illa ki tamire gitmesi için bir arıza çıkarabiliyor. Telefon unutmamak için makineye açmadan önce cepleri çok dikkatle bakmalısınız.

Yıkanan kimlikler, kredi kartları tekrar kullanılabiliyor. Kırılmış olan ise kredi kartları için çözüm yenisini çıkarmak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git