Yer Kaplamayan Kitaplık Yapımı

Yer Kaplamayan Kitaplık Yapımı
13 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 621 kez okundu.

Yer Kaplamayan Kitaplık Yapımı

Kentsel dönüşüm ile evler küçülünce eşyalar da fazla gelmeye başladı artık temel ihtiyaçlarımızı karşılayacak olanları alıp çok fazla süslü olanları bırakır olduk. Kitap okuma alışkanlığı ülkemizde çok az sayıda olduğu için evlerinde kitaplık olan insan sayısı da az ya da var olanlar da okuyan kesim olduğu için kitaplık sahibiler.

Kitap okuma sevgisini çocuklarımıza aşılayabilmek için telefonları ve tabletleri bırakıp onlara kitap okuyalım. Gelelim kitaplık yapımına ; ahşap parçalarından kitaplık yapımı çok zor bir işlem değil sadece vida , matkap gibi araç gereç elinizde var ise hemen işleme geçebilirsiniz.

Kitaplığı koyacağınız alana bağlı olarak yatay dikey ya da parça parça olarak yapmak size kalmış. Kitaplık modelleri aşağıda bulunmaktadır kendinize aşağıdaki görsellerden örnekler alabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Ahşap Valiz Sehpa Yapımı

Eğer bir yerde kolon ya da çıkıntı gibi görüntü bozan bir şekil varsa evinizde orayı güzelleştirmek amacıyla kendiniz kesip biçip fazla yer tutmayan bir kitaplık yapabilirsiniz.

Kitaplığınızı yaptıktan sonra boyarsanız çok daha güzel olur favori renklerim yaprak yeşili ve kırmızı.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yer Kaplamayan Kitaplık Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. osman osmancık dedi ki:

    evlerde yer tasarrufu gerçekten çok önemlidir, fakat yer tasarrufu yapacağız diye de evin güzelliğinden de vaz geçmemek lazım. Resimlerini paylaşmış olduğunuz kitaplık gayet güzel yer tasarrufu yapıyor olmuş olsa da malesef görsel olarak benim gözüme çok iyi gelmedi. bilginize kolay gelisn.

Sayfa başına git