Yatak Odası Takımına Beyaz Eskitme Çalışması


Yatak Odası Takımına Beyaz Eskitme Çalışması

Eskiyen yatak odasından sıkılan bayan arkadaşım değişik bir renk ve çalışma yapma umuduyla boya malzemelerini alıp komodin ve aynalığını boyamış ve gerçekten çok güzel olmuş. Eski kasvetli siyah renginden kurtulup modern bir hava katmış eskitme çalışması. Eğer yaptığınız boya çalışmasında fırça izi kalırsa eskitme ya da budama gibi şeyler ile fırça izlerini azaltabilir hatta kapatabilirsiniz.

Eskitme çalışması bir kurtarıcıdır mesela boyadığınız renk hoşunuza gitmediyse ya da odaya uymadıysa başka bir renk ile eskitme yaparsanız hem havası değişir hem de renk daha uyumlu olur. Hangi renge uygulanırsa uygulansın eskitme uygulaması beğeniliyor.

Eskitme Tekniği Nasıl Yapılır

Eskitme tekniği de bir boyama şeklidir ve ana renk yani ilk boyama işlemi bittikten sonra başka bir renkle boyadığınız ürüne fırça darbeleriyle yapılır. Uygulama çok basittir ve her rengi seviliyor. İşlem bittikten sonra farklılığa inanamayacaksınız. Odanıza uygun iki renk seçip birini direk uygulamalı ve kurumasını beklemelisiniz tabi her kat için bir gün bekleyin ki fırça izi kalmasın ( su bazlı boyaları sulandırmayı unutmayın )

Boya bittikten sonra eskitme uygulayacağınız boyaya fırçayı batırıp her yerini boyamadan üzerinden geçerek  boyama yapın ve kurumasını bekleyin.

Etiketler:

Yatak Odası Takımına Beyaz Eskitme Çalışması Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. kenoglu dedi ki:

    ben iki gün koltukta yatsam üçüncü gün önüne çıkan ilk kişiyi komaya sokarım valla djdkkdk…

  2. hacertuzcu2 dedi ki:

    Aldığınız ürünün her bir parçası birer ay arayla teslim ediliyor.bir yatak odası takımına sahip olmanız toplamda be…

Sayfa başına git