Yatak Odası Duvarını Stencil Yapma

Yatak Odası Duvarını Stencil Yapma
6 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 436 kez okundu.

Yatak Odası Duvarını Stencil Yapma 

Yatak odaları seçmek genellikle eğlenceli bir şey fakat odaya uygun mobilya bulmak bazen kolay olmayabilir. Yatak odasını seçip yerleştirdikten sonra dekor ve duvar rengi de çok önemli. Duvar rengi genellikle açık renkler seçiliyor hatta her şeyi açık renk seviyoruz artık çünkü ev daha ferah oluyor. Şimdilerde ise duvara uygulanan şekiller çok seviliyor fakat ; hanımlar yapımını zor zannettiği için hiç kendileri yapmayı düşünmüyorlar.

Kendi el emeğimizle yaptığımız her şey daha eğlenceli ve daha değerli oluyor. Siz de yatak odası duvarınızı süslemek istiyorsanız işlem için gerekli malzemeler ; stencil deseni ve boya maliyeti ise duvar boyutuna bağlı olarak 20 ile -50 tl arası.

Duvara Stencil Uygulama Nasıl Yapılır ?

Duvara stencil uygulama işlemi için stencil desenli kağıdı alıp uygulayacağımız alana tuttuktan sonra desen üzerine pon pon fırça ile boya sürmek yeterli. Küçük şablon seçerseniz işleminiz biraz daha zor olabilir. İşleminizi çok dikkatli yapıp kağıdı kaydırmadığınız sürece hiç bir problem olmaz eğer olursa da yanlış yaptığınız yere duvar boyanızı sürmeniz yeterli ve kuruyunca da devam edebilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir  Yatak Odası Takımını Griye Boyama İşlemi

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git