Yatak Başlığından Neler Yapılır


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Yatak başlığından neler yapılır sorusunu bir arkadaşım yatak odasını değiştirirken duymuş oldum ve hemen araştırma yapıp en iyi ne şekilde geri dönüşümü olur ve bu geri dönüşüm ne amaçlı olur sorularına bir sürü yanıt buldum. Yatak başlığı eskidi diye değiştirmek isteyenler bu başlığı atmayıp bir çok şeye dönüştürüp yeniden kullanabilir.

Yatak başlığından koltuk yapımı

Yatak başlığından koltuk yapımı tahta başlıklar için geçerli şimdi ki başlıkların çoğu ya deri ya da kumaş kaplı olduğu için koltuk yapma fikrini ardımda bırakıp araştırmalara devam ettim. Sizin başlığınız bu şekilde ise aşağıda bulunan görsellerden örnek alıp yapabilirsiniz.

Yatak Başlığından Puf  YAPIMI

En sevdiğim dönüşüm bu oldu çünkü en basiti ve en güzel dönüşüm bu olmuş. Arkadaşım ile hemen harekete geçip başlığın kumaş kaplı olan kısmını tahta kısmından ayırmak için bir marangoza gidip yardım istedik. Daha sonra Kumaş kaplı olan kısmı alıp nalbura uğrayıp dört adet ayak aldıktan sonra (ayak seçimi size kalmış ) Eve geçip işe başladık. Ayakları başlığa monte edip puf haline getirdikten sonra arkadaşım yeni aldığı yatak odası takımına puf olarak kullandı.

Yatak Başlığından Sedir yapımı

Balkonunuzda oturmak amaçlı kullanacağınız bir sedir yoksa başlığınızı sedir yaparak kullanabilirsiniz. Sedir yapmak için dört adet ayak birkaç adet vida ve vidalama için şarjlı vidalama gibi bir alete ihtiyacınız olacak.

Bebek beşiği korumalığından ne yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız tıklayarak bir kaç cevap bulabilirsiniz. Soru ya da görüşleriniz için bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git