Vitrinden İki Kapılı Dolap Yapımı

Vitrinden İki Kapılı Dolap Yapımı
4 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 996 kez okundu.

Vitrinleri kentsel dönüşüm ile evler küçülünce herkes ya birine verdi ya da dolap şeklinde geri dönüşüm yapıp kullandı. Siz de vitrin sahibi iseniz ve atmayı düşünüyorsanız atmadan önce aşağıdaki görsellere göz atıp yeniden düşünmenizi tavsiye ederiz. Şu an benimde vitrinim var ve yazın balkonuma koyup  kapaklarını tülle kapladıktan sonra fazla eşya koymak için dolap olarak kullanacağım inşallah.

 Vitrinden dolap yapımı için gerekli malzemeler suntadan raf ve kapakları için tül. Eğer isterseniz cam yerlerini boyayabilirsiniz fakat iç kısmındaki camları başka bir şey için kullanıp suntadan raflar yapmalısınız.

Bebek odası almayı düşünüyorsanız bebek dolabınızı vitrinden yapabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde bulunanların hepsi vitrinden geri dönüşüm yapılmış eşyalar.  Vitrinden kitaplık yapmayı düşünüyorsanız hiç bir işlem yapmadan direk kitapları koyabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Vernikli Ahşap Nasıl Boyanır

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git