Vitrinden İki Kapılı Dolap Yapımı

Vitrinden İki Kapılı Dolap Yapımı
4 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 515 kez okundu.

Vitrinleri kentsel dönüşüm ile evler küçülünce herkes ya birine verdi ya da dolap şeklinde geri dönüşüm yapıp kullandı. Siz de vitrin sahibi iseniz ve atmayı düşünüyorsanız atmadan önce aşağıdaki görsellere göz atıp yeniden düşünmenizi tavsiye ederiz. Şu an benimde vitrinim var ve yazın balkonuma koyup  kapaklarını tülle kapladıktan sonra fazla eşya koymak için dolap olarak kullanacağım inşallah.

 Vitrinden dolap yapımı için gerekli malzemeler suntadan raf ve kapakları için tül. Eğer isterseniz cam yerlerini boyayabilirsiniz fakat iç kısmındaki camları başka bir şey için kullanıp suntadan raflar yapmalısınız.

Bebek odası almayı düşünüyorsanız bebek dolabınızı vitrinden yapabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde bulunanların hepsi vitrinden geri dönüşüm yapılmış eşyalar.  Vitrinden kitaplık yapmayı düşünüyorsanız hiç bir işlem yapmadan direk kitapları koyabilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir  Fiskosa Dekupaj uygulaması

Google üzerinden aşağıdaki aramalar ile gelindi:

eski vitrinden tv ünitesi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git