Vitrin Camına Perde Dikmek

Vitrin Camına Perde Dikmek
20 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 378 kez okundu.

Vitrinler önceden yemek odası takımıyla birlikte satılırdı hala da satılıyor fakat kentsel dönüşüm yüzünden küçülen evlere yemek odası takımı alanlar çok az. Takımlar bozulunca da nasıl geri dönüşüm yapsam diye düşünülüyor tabi. Vitrinden çocuk odasına dolap yapan çok fazla kişi tanıyorum ve hepsi de çok memnun. Sonuçta çocuklar çok hızlı büyüyor ve büyüyünce de incikli boncuklu kendi zevkimizle seçtiğimiz odaları beğenmez oluyorlar aslında bu zamanlarda oda takımı almak daha mantıklı.

Siz de vitrininizi bu tarz bir dolaba çevirdiyseniz içlerindeki camları çıkarıp sunta parçaları ile daha rahat kullanabilirsiniz. K apak camları için ise dilerseniz ayna efekti ile ayna yapabilirsiniz ya da perde dikerek süsleyebilirsiniz ki şimdi ki genç odaları perdeli oluyor ve fiyatları da yüksek.

Vitrin camına perde dikmek için cam ölçüsünü aldıktan sonra elinizde tül varsa değerlendirebilirsiniz. Tül dikmek için kesilen tülleri kestirdiğiniz suntalara halkalar ile geçirebilirsiniz ya da cama yapıştırabilirsiniz. Aşağıdaki vitrine de silikon ile yapıştırma yapılmıştır. Ortasından kurdele ile bağlarsanız daha şık durur.

Bu da ilginizi çekebilir  Konserve Kutularından Neler Yapılır

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Çamaşır Suyu Dökülen Kazak İçin Ne Yapılmalı başlıklı makalemizde çamaşır suyu değen eşyay ne yapılmalı, çamaşır suyu dökülen kazak ne yapılmalı ve yırtılan eşyaya ne yapılmalı hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git