Tv Ünitesinden Çalışma Masası Yapımı


Tv Ünitesinden Çalışma Masası Yapımı

Çocuklarımız büyüyünce çalışma masalarına ihtiyaç duyuyorlar çünkü ; ödev yapmak, kitap okumak gibi sorumlulukları çoğalıyor bu durumda da evden bir miktar para çıkması gerekiyor ve bu durum başına gelen bir arkadaşım tv ünitesini yanlış seçim yaparak büyük almış  ve sonradan çok pişman olmuştu nereden aklına geldi bilmiyorum bu harika fikir bir baktım ki tv ünitesi yerinde yok ve çalışma masası alınmış resmen tv ünitesinin çalışma masası olduğunu anlayamadım.

Tv ünitesine eski masasının bir kısmını kestirip monte etmiş ve harika bir çalışma masası elde etmişlerdi. Tv ünitesinin yerine de tv yi duvara monte etmişler ki gerçekten salon büyümüş gibiydi. Siz de bu şekilde tv ünitenizden kurtulmak istiyorsanız aşağıdaki görsellere bir göz atıp kararınızı netleştirdikten sonra işleme geçebilirsiniz.

İşlem için masanızı tv ünitesinin monte edeceğiniz yerine göre kestiriyorsunuz ve matkap ile tv ünitesinde delik açıp kesik kısmı üniteye bağlıyorsunuz.

Etiketler:

Tv Ünitesinden Çalışma Masası Yapımı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. tv ünitesini sabitlemesi gerekir dedi ki:

  Tv ünitesine çalışma masası yaparken tv ünitesini sabitlemek gerekiyor, çünkü zaten mevcut ağırlığı ile herhangi bir çarpma ve deprem olasılığına karşı sabitlemek gerekirken.. çalışma masasının yükü ile önü doğru yatabilir.. o yüzden dübel ve kanca ile sabitlenmesi gerekiyor diye düşünüyorum..

 2. hem tv ünitesi hemde masa dedi ki:

  Tv Ünitesinden Çalışma Masası Yapımı ile ilgili aramalar
  hem tv ünitesi hem masa
  akilli tv unitesi
  hareketli masalı tv ünitesi
  kenyap tv ünitesi
  tv ünitesi tekzen
  tv ünitesi modelleri
  kenyap gardrop
  tv ünitesi evidea

Sayfa başına git