Tv Ünitesi Boyama İşlemi Nasıl Yapılmalı?


Tv ünitesi boyama işlemi özellikle eski üniteleri boyama konusunda oldukça faydalı bir çalışmalıdır. Evinizde bulunan eski ya da yeni olsun hiç fark etmez tv üniteniz varsa boyamak çok kolay. Yeni çıkan boya markaları ile evinizde bulunan eski ya da beğenmediğiniz eşyaları boyayabilirsiniz. Tv üniteniz çizik ise ya da eski ise öncelikle dilediğiniz renkte boya ve fırça almalısınız.
Bu işlem 10-30 TL arası bir ücret tutacaktır. Dilerseniz stencil uygulaması da yapıp değişik bir hava katabilirsiniz. Genellikle seçilen renk çok asil durduğundan beyaz oluyor.  Her neyse boyamaya başlamadan önce tv ünitenizi bir güzel silin ki boya daha güzel işlensin ve yüzeyde pürüz olmasın. İlk kat kötü gibi durabilir sakın endişelenmeyin ikinci katta üniteniz harika olacaktır.

Aşağıda bulunan resimlerde örnek alarak işleminizi kolaylaştırabilirsiniz. Eğer sorunuz olursa bize yorum olarak yazabilirsiniz. Diğer hobi uygulamaları için sitemizi takip etmeyi unutmayınız. Polisan x1 ya da rich boya kullanarak işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.  Diğer boya markaları ile boyanınca nasıl olacağını şimdilik bilemiyorum. Stencil örnekleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi boyama sonrası tv ünitesi daha güzel bir görsellik kazanmaktadır. Bunu yapmak oldukça kolaydır. Yapılacak işlem sadece alacağınız bir sprey boyaya bakmaktadır. Bu işlemden sonra ise gerisi kolaydır. Sadece her noktadan bir kere geçerek boyama kalmaktadır.

Ama en önemli modellerden biri de ahşap tv ünitesi boyama konusudur. Ahşap olduğu için daha fazla dikkat etmek gerekir. Günümüzde artık her evde alçıpan kullanılmaktadır. Bu nedenle de alçıpan tv ünitesi boyama modelleri çok sık karşımıza çıkabilir. Çıkan bu modelleri örnek alarak sizde evinizin salonuna güzel etkiler katabilirsiniz.

Etiketler:

Tv Ünitesi Boyama İşlemi Nasıl Yapılmalı? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. paspas dedi ki:

    kaplama mobilya boyama, mobilya boyama spreyi, mobilya rengi değiştirme nasıl yapılır, evde mobilya boyama, evde mobilya nasıl boyanır, evde mobilya boyama örnekleri , zımpara yapmadan mobilya boyama

  2. Semra köktemir dedi ki:

    Mobilya boyamayı da aynı şekilde yapabilirmiyiz kaliteli gözüküyor resimlerde

Sayfa başına git