Tv Sehpasından Dresuar Yapımı

Tv Sehpasından Dresuar Yapımı
13 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 783 kez okundu.

Dresuar dekoratif bir ihtiyaç olduğu için çok fazla gerek görmemiştim evlenirken ve öyle oldu ihtiyacını duymadım ta ki çatal kaşık sandığı dönüşümü öğreninceye kadar . Sandıktan dresuar yaptıktan sonra çok hoşuma gitti iyi ki de almamışım 🙂 Şimdi ise tv sehpasından nasıl dresuar olmuş ona bakalım ve ben çok beğendim benim sandıktan da iyi olmuş bence.

Tv sehpasından dresuar yapımı için gerekli malzemeler ; boya ve fırça. Eski tv sehpanızı atmadan önce bir kez daha düşünün derim gerçekten bambaşka bir şey olup tekrar ihtiyaç görebilir belki.

Aşağıda bulunan dresuar oymalı olduğu için ayna ile de takım olmuş çok da güzel olmuş. Hol için ayna altına bir dolap istiyorsanız ikinci el tv ünitesi de alıp boyayabilirsiniz. İkinci el satan uygulamaları indirip çok güzel şeyler bulmak gerçekten mümkün.

BUNA BAKTINIZ MI?  Duşakabin Camını Folyo İle Kaplama

Siz dilerseniz kendi dresuarınızı başka bir renge boyayabilirsiniz ya da üzerine stencil budak gibi çalışmalar da yapabilirsiniz. Stencil ya da budak çalışması da sitemizde mevcuttur.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git