Tv Sehpasından Dresuar Yapımı

Tv Sehpasından Dresuar Yapımı
13 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 553 kez okundu.

Dresuar dekoratif bir ihtiyaç olduğu için çok fazla gerek görmemiştim evlenirken ve öyle oldu ihtiyacını duymadım ta ki çatal kaşık sandığı dönüşümü öğreninceye kadar . Sandıktan dresuar yaptıktan sonra çok hoşuma gitti iyi ki de almamışım 🙂 Şimdi ise tv sehpasından nasıl dresuar olmuş ona bakalım ve ben çok beğendim benim sandıktan da iyi olmuş bence.

Tv sehpasından dresuar yapımı için gerekli malzemeler ; boya ve fırça. Eski tv sehpanızı atmadan önce bir kez daha düşünün derim gerçekten bambaşka bir şey olup tekrar ihtiyaç görebilir belki.

Aşağıda bulunan dresuar oymalı olduğu için ayna ile de takım olmuş çok da güzel olmuş. Hol için ayna altına bir dolap istiyorsanız ikinci el tv ünitesi de alıp boyayabilirsiniz. İkinci el satan uygulamaları indirip çok güzel şeyler bulmak gerçekten mümkün.

Siz dilerseniz kendi dresuarınızı başka bir renge boyayabilirsiniz ya da üzerine stencil budak gibi çalışmalar da yapabilirsiniz. Stencil ya da budak çalışması da sitemizde mevcuttur.

Bu da ilginizi çekebilir  kalorifer petekleri hangi boya ile boyanır

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git