Tv Arkası Dekorasyon Fikirleri


Tv arkası dekorasyonu bizim için çok önemlidir. Nedeni ise ; akşam maaile bir araya gelince tv keyfi yapmak isteriz. Tv de güzel bir film izlerken duvar dekorasyonumuzun da şık olup arkadan bize gülümsemesi fena olmaz bence.  Televizyon arkası için genellikle taş desenli duvar kağıdı ya da direk taş yaptırıyorlar. Oysa ki çok fazla yapabileceğimiz şey var her yerde taş desen görmek hoş olmuyor artık. Örneğin ; şablonlar alıp parıltılı renkler ile boyayıp duvarımızı renklendirebiliriz.

Tv arkası taş döşeme

Tv arkası taş döşeme yapan kişi çok olduğunu belirtmiştim. Şık durduğu inkar edilemez ve illa taş döşeme istiyorum diyorsanız , kırma dökme işlemi olmadan tertemiz şekilde yapmak için köpük yani strafor tercih edebilirsiniz. Hazır halde taş şeklinde olan straforları alıp kesip direk yapıştırdıktan sonra boyayın . Şablon olarak boyamak isterseniz de , cadence ya da rich gibi boya markalarının stencil taş desen kağıtlarından alıp dilediğiniz renk boyayı seçtikten sonra direk uygulamaya geçebilirsiniz. Stencil uygulaması için gerekli bilgilere tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Hiç uğraşmak istemiyorum ya da zamanım yok diyorsanız taş desenli (3d olanları tavsiye ederim ) duvar kağıdı alıp bir usta yardımıyla yapıştırın.

Tv arkası desenli boya

Tv arkası için desenli boyalar benim de tercihim. Evin her yerini bu desenli boyalar ile boyayan ve boyatan hanımlar var. Eğer eşyalarınız sade ise duvarlarınızı desenli boya ile boyatıp biraz hareket katabilirsiniz. Eşyalarınız çiçekli, desenli vs ise tavsiye etmiyorum göz yorabilir. Desenli boyayı siz de yapabilirsiniz. Tahta, kağıt ya da rulo şeklinde satılıyorlar. Tahta şeklinde olanları boya ustaları daha iyi yapabilir. Rulo ve kağıt sizin için daha kolay. Kağıt biraz yorucu , sonuç güzel ama favorim rulo. Çabuk bitiyor ve eğlenceli oluyor.

Görsellerde bulunanlar kağıt yani şablon ile yapılan desenli boyamalar.

Etiketler:

Tv Arkası Dekorasyon Fikirleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yaren dedi ki:

    Taş desen köpük yapmaya karar verdim, teşekkür ederim yazı icin

Sayfa başına git