Tuvalet Kağıdı Rulosundan Süs Yapımı

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Süs Yapımı
17 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

Tuvalet kağıdı bitince atılan kahverengi rulo artık süs yapımında kullanılıyor. Kapı süsü ya da duvar süsü her şekilde kullanabilirsiniz. Boyayınca gerçekten hoş bir görüntüye sahip olan bu dönüşümü yapmak çok basit. Ruloları atmayıp biriktirin ve ardından işleme başlayın.

Öncelikle ruloları boyamakla işe başlıyoruz. Arından ruloyu elimizle düzelterek minik minik kesiyoruz. Anlatımın devamı aşağıdaki video da yer almaktadır.

Dilerseniz iç içe geçirerek katlı bir görünüm dilerseniz çiçek görüntüsü vererek birbirlerine yapıştırın işlem size kalmış.

 

Tuvalet kağıdı rulosundan Kumbara

Duvar süsü ya da süs diyerek başlık attım ama bu dönüşümleri görünce yazmadan edemedim. Kumbara yapımı çok hoşuma gitti. Belki siz de seversiniz yapımı yine çok basit. Hatta oyuncak bile yapabilirsiniz. Boş zaman değerlendirmek adına elinizde yapacağınız işlem yoksa elbet eve tuvalet kağıdı vardır çocuklarınızla bir şeyler üretip eğlenceli vakit geçirmek için güzel bir uygulama.

Bu da ilginizi çekebilir  Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım

Kapı süsü yapımı hem basit hem de güzel duruyor. Duvar süsü için illa çok para vermeye gerek yok. El emeği yapılan ürünler benim için her zaman aha değerli sizin için de öyleyse bu işlemi deneyerek duvar süsü yapabilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Tezgah Boyama başlıklı makalemizde demodern mermer boyama ve granit boyanır mı hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git