Top Çiçek Yapımı


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evimizin güzel olması bizim için çok önemlidir bazı hanımlar evde durmayı çok sever ve evde durmayı seven hanımlar da evini kendi zevkine göre güzelleştirmek için çabalar. Dekor ürünler de bu güzelliğin bir parçasıdır. Gerek satın alarak gerek kendi yaparak bir şekilde  oda oda süsler evi. İçerisinde kaç yaşında olursa olsun bayan olan ev her zaman çiçektir. Top çiçekleri bir arkadaşımın evinde görmüştüm ve markalı bir dekoratif ürün satan mağazadan aldığın düşünüp nereden aldığını sorduğumda kendim yaptım demiş ve bitmeyen sorularıma maruz kalmıştı 🙂

Saksıda Top Çiçek Yapımı

Öncelikle malzemeleri her zaman yazıyorum ama illa ki bunu alın diye diretmiyorum dilerseniz kendi hamaratlığınızla başka bir şekilde malzemeleri değiştirebilirsiniz ben fikir vermek tam anlamıyla anlatmak için yazıyorum. Çok şık duran top çiçekleri tv ünitesi yanına girişe nereye dilerseniz koyabilirsiniz.

Top çiçek yapımı için gerekli malzemeler ; top strafor, silikon,silikon,yapay çiçek eğer top strafor bulamazsınız bir arkadaşım ince çorap içerisine pamuk doldurduğunu söylemişti.

Top Çiçek Yapımı

Top çiçek yapmak için öncelikle çiçekleri makas ile sadece çiçek kısmı kalacak şekilde kesip ayırın ve ardından silikon ile top strafora yapıştırın. Straforun hiç bir yeri gözükmeyecek şekilde doldurun ardından yeşil kısımlarını çiçek aralarına yapıştırabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan videodan yardım alabilirsiniz. Sopa kısmı için keçe ve çöp şiş olabilir. Ağaçtan koparılmış dal parçası olabilir. Uzun pipet olabilir.

Videodaki çiçekler için tüllü yapay çiçek almanız gerekiyor, internette de bulabilirsiniz paket halinde satılıyorlar. Elinizde şeffaf kurdele varsa çiçeğiniz çok daha süslü olabilir.

Bu gibi uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz. Soru ya da görüşleriniz için bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Top çiçek yapımı basit ama sonunda çok eğleneceğiniz  bir uygulama.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git