Tavadan Duvar Süsü Yapımı

Tavadan Duvar Süsü Yapımı
7 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 638 kez okundu.

Tavadan Duvar Süsü Yapımı

Eskiyen tavaları ya da çizilmiş tavaları atmayıp değerlendirmek istiyorsanız bu konu size özel olarak hazırlandı. Artık teflon tavası olmayan ev yok ve teflon tavalar da çok çabuk çizildiği ve çizilen tava da sağlığa zararlı olduğu için atmayı düşünüyoruz hemen. Eski tavanızı atmadan başka bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Tavanızı ilk önce boyamalısınız eğer evinizde uygun bir boya varsa masraf yapmadan boyayı kullanabilirsiniz. İçine dekupaj yapabilirsiniz eğer resim çizme marifetiniz varsa resim çizebilirsiniz ve aklınıza gelebilecek her şeyi süs olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz. Dekupaj için boyama işlemini yaptıktan sonra bir gün beklemelisiniz ve daha sonra dekupaj kağıdınızı yapışkan sürerek yapıştırmalısınız.

BUNA BAKTINIZ MI?  Çoraptan Bebek Yapımı

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Tavadan Duvar Süsü Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Eskimiş Kullanılmamış tavaları bu şekilde değerlendirmek çok akıllıca, geçenlerde bir arkadaşın ofisinde görüdüm ne kadar akıllıca değil mi?

Sayfa başına git