Süt Kutusundan Çanta Yapımı


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Geri dönüşüm konularını biraz abartıyorlar diyen arkadaşlarım her nedense sonradan söylediklerine pişman olup geri dönüşüm projelerinde baş rollerde yer aldılar. Süt kutusu,soda şişesi başkasının attığı eşyalar derken çok fazla şey üretir olduk. Hanımlar boş durmuyor üretiyor , hobi yapıp evleri güzelleşince de mutlu oluyorlar. Mutlu etmeye devam etmek için ben de araştırmalar yapıyorum. Araştırmalar sonucunu da sizlerle paylaşıyorum. Süt kutusundan abiye çanta yapmayı düşünüyorsanız hadi işe koyulalım.

Süt kutusundan Portföy çanta yapımı

Portföy çantalar abiye elbiseler eşliğinde takılır ve zerafetleriyle meşhurdur fakat materyallerini bilemeyiz çok beğendiğiniz bir çanta süt kutusundan yapılmış olabilir. Hatta siz de yapabilirsiniz. Bazen istediğimiz çantayı bulamayız ya da çok pahalıdır bir gün için  bu kadar para çok der kıyamayız. Bu gibi durumlar için size alternatif sunuyorum ve gerekli malzemeleri açıklıyorum. Süt kutusu makas,yapıştırıcı,kumaş size kalmış payetli olabilir,kadife olabilir.

Öncelikle kutunun alt ve üst kısmını kesiyoruz. Ardından ikiye ayırıyoruz ve devamı için videoyu izleyebilirsiniz.

Çanta çok da şık duruyor hem de maliyeti çok düşük böylelikle her elbisenize bir çanta yapabilirsiniz ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hamarat bir arkadaşım dayanamayıp yapmış bende sizlerle paylaşmak istedim.

Soru ya da görüşleriniz için bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Çantanın toka kısmını şal iğneleri ile süsleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git