Elektrikli Süpürge Nasıl Temizlenir?


Süpürge temizlik araç gereçlerinin en başında gelir . O evde olmazsa olmazlardandır. Süpürgesiz temizlik yarım temizliktir benim için öyle bir araç ki bozulduğu an ev işlerinde çuvallıyorum resmen 🙂 Hele ki watt olarak iyi bir süpürge almışsak daha ne olsun ki. Halı silkeleme gibi çağ dışı kalmış bel fıtğına yol açan baş belası yöntemlerden kurtulmak için herkes her gün olmasa da kendi evinin tertibine göre süpürür evinin odalarını ki ben her gün süpürenler kişilerden biriyim malum çocuklu ev başka oluyor.

Her neyse süpürgeyle evi temizledik temizlemesine ama eskisi gibi süpürmüyor ve toz torbası boş ise direk gırgıra bakın kesin dolmuştur pislik ile içi. Pislikleri içeriden çıkarmak bazı hanımlara zor gelebiliyor oysa ki sorun çok basit ortadaki vidayı sökün ve pislikleri makasla keserek temizleyin gitsin. Temizlenen gırgır ile süpürgeyi ilk aldığınız gün gibi temizlik yapabilirsiniz. Eğer sizin başka yöntemleriniz ya da sorularınız olursa bize yorum olarak yazabilirsiniz.  Diğer sorunlar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik Süpürgesi Toz Torbası Nasıl Temizlenir?

Elektrikli süpürge toz torbası genellikle kısa sürede dolmaktadır. Bu sebeple sürekli kısa zamanda bir temizlemek gerekiyor. Eğer kağıt toz torbası kullanıyorum diyorsanız bu durum daha farklı bir şey. Sadece çıkar at ile bitecek bir durumdur. Yoksa bunu temizlemek gerekiyor. Temizleme işlemi oldukça kolaydır. Elektrikli süpürgenin toz torbasını çıkardıktan sonra aşağıda gördüğünüz gibi bir makas ve buna benzer bir cisim yardımı ile kolay bir şekilde temizleme işlemi yapabilirsiniz.

Güncelleme: 21.11.2019

Etiketler:

Elektrikli Süpürge Nasıl Temizlenir? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sanki temizlik yapan var mı ki süpürge ile uğraşsınlar.. Bizim gelin hiç eline süpürge falan aldığı yok.. Anca tv de o evlilik programı senin bu evlilik programı benim izliyor.

    birde akşam olunce demez mi akşama kadar çocuk baktım, kocasının önüne bir yemek koyduğu bile yok.

Sayfa başına git