Süpürge Gırgırı Nasıl Kolay Temizlenir

Süpürge Gırgırı Nasıl Kolay Temizlenir
19 Mart 2017 tarihinde eklendi, 777 kez okundu.

Süpürge Gırgırı Nasıl Kolay Temizlenir

Süpürge temizlik araç gereçlerinin en başında gelir . O evde olmazsa olmazlardandır. Süpürgesiz temizlik yarım temizliktir benim için öyle bir araç ki bozulduğu an ev işlerinde çuvallıyorum resmen 🙂 Hele ki watt olarak iyi bir süpürge almışsak daha ne olsun ki.

Halı silkeleme gibi çağ dışı kalmış bel fıtğına yol açan baş belası yöntemlerden kurtulmak için herkes her gün olmasa da kendi evinin tertibine göre süpürür evinin odalarını ki ben her gün süpürenlerdenim e malum çocuklu ev başka oluyor.

Her neyse süpürgeyle evi temizledik temizlemesine ama eskisi gibi süpürmüyor ve toz torbası boş ise direk gırgıra bakın kesin dolmuştur pislik ile içi. Pislikleri içeriden çıkarmak bazı hanımlara zor gelebiliyor oysa ki sorun çok basit ortadaki vidayı sökün ve pislikleri makasla keserek temizleyin gitsin.

BUNA BAKTINIZ MI?  Duvardaki buğu ve Rutubet izlerini Temizleme

Temizlenen gırgır ile süpürgeyi ilk aldığınız gün gibi temizlik yapabilirsiniz. Eğer sizin başka yöntemleriniz ya da sorularınız olursa bize yorum olarak yazabilirsiniz.  Diğer sorunlar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Hadi size kolay gelsin

Bir önceki yazımız olan Aspiratör Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler:

Süpürge Gırgırı Nasıl Kolay Temizlenir Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sanki temizlik yapan var mı ki süpürge ile uğraşsınlar.. Bizim gelin hiç eline süpürge falan aldığı yok.. Anca tv de o evlilik programı senin bu evlilik programı benim izliyor.

    birde akşam olunce demez mi akşama kadar çocuk baktım, kocasının önüne bir yemek koyduğu bile yok.

Sayfa başına git