Stor Perde Boyama İşlemi


Stor Perde Boyama İşlemi

Evde değişim rüzgarı esince hanımlar durmak bilmiyor tabii 🙂 Evde boyamadığım bir kocam kaldı diyen hanımlar da mevcut etrafımda. Perde koltuk değişimi olunca stor perde arada beni unuttunuz diye bağırıyor bazen fakat ; her şeyi değiştirmek maddi açıdan pek kolay olmayınca hanımlar da kolları sıvıyor yine.

Stor boyama işleminin olamayacağını düşünenlerden biriydim ki kadınlar bu konuyu da pek ala çözdüler ve aşağıda bulunan fotoğraflar da onlara ait ki ne kadar da güzel olduğunu göreceksiniz.

İlk fotoğraftaki stor sahibi storun rengi bej iken beyaza çevirmiş diğer stor sahibi de storu bej iken siyah renge çevirmiş. Yenilenen storlar  çok da hoş olmuş Bu işlem için storu arkalı önlü boyamanız gerekiyor ve yapılacak işlem için ise gerekli malzemeler dyo hidrolüx boya ve rulo fırça işte bu kadar. Storunuzun ön kısmını üç kat arka kısmını da iki kat boyarsanız gayet güzel kapanıyor.

Boyama işlemini yapan bayanlar boyayı sulandırmadığını belirttiler bizlere. Bu konumuzla da stor perde boyanır mı sorusunun cevabını vermiş olduk bence. Eğer bu çalışmaları siz de yapmak istiyorsanız sonuçlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için yorum yazabilirsiniz.

Diğer boyama,geri dönüşüm vb konular hakkında bilgileri kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git