Siyah Yemek Masasını Beyaza Boyama


Siyah Yemek Masasını Beyaza Boyama

Beyaz renk her zaman ne tür alanda kullanılırsa kullanılsın daha şık, daha tarz ve daha refah bir görünüm oluşumuna sebep oluyor bu nedenle de beyaz çok tutulan renktir. Eskiyen  ürünleri geri dönüşüm yaparak tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Yemek masasını boyama fiyatları biraz yüksek olduğu için kendine güvenen hanımlar bu işi tek başına yapabiliyor. Kendi başınıza boyamak için de gerekli malzemeler boya ve fırça ve boya markası olarak polisan x1 öneriyorum vernik atmanıza gerek bile kalmıyor.

Evde mobilya boyama malzemeleriniz varsa eğer işleminize başlayabilirsiniz. Boyama işleminde ilk olarak astar kat atıp bir gün bekletin ve diğer kat içinde aynı şekilde yapın eğer tam kapanmadıysa bi kat daha atıp yine bir gün daha bekleyin.

Zımpara yapmadan mobilya boyamayı düşünüyorsanız eğer masanızda hasar ya da derin çizikler olmamalı eğer varsa boyanız hoş görünmeyebilir.

Beyaz mobilya boyasını nalburlardan ya da hobi marketlerden bulabilirsiniz. Eğer işlemi tamamladıysanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git