Sarelle Kavonuzundan Baharatlık Yapımı


Sarelle Kavonuzundan Baharatlık Yapımı

Evlerimizde çocuk varsa sarelle gibi ürünler kaçınılmaz oluyor çünkü atıştırmalık istedikleri zaman ve ya kahvaltı yapmak istemedikleri zaman sarelle gibi ürünler son çaremiz oluyor. Sarelle kavanozları görünüş olarak hoşumuza gittiği için çöpe atmak istemiyoruz fakat nereye kullanacağımızı da bilemiyoruz bunun çözümü çok basit örneğin baharatlık yapmak.

Sarelle kavonuzundan baharatlık yapmak için gerekli olan malzemeler dilediğiniz kadar sarelle kavanozu , boya, dilerseniz dekupaj kağıdı dilerseniz kurdele gibi süsleme araç gereçleri.

Aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz. Öncelikle kavanoz üzerindeki kağıdı çıkartıyoruz bunun için üzerine kurutmak makinesi tutmanız yada yıkamanız yeterli ve daha sonra boyamaya başlıyoruz eğer evinizde boya varsa onları değerlendirebilirsiniz yoksa da mutfağınıza uygun renkler seçmelisiniz.

En son olarak da baharatlıklarınızı adlandırabilir ve süsleyebilirsiniz. Eğer soru ve görüşleriniz varsa bize yorum olarak yazabilirsiniz.

KOLAY GELSİN.

 

Etiketler:

Sarelle Kavonuzundan Baharatlık Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sarelle Kavanozundan Baharatlık Yapımı ile ilgili aramalar, kavanoz süsleme nasıl yapılır, kavanoz boyama okul öncesi, kavanoz süsleme örnekleri, kavanoz süsleme çeşitleri, kavanoz kapağı süsleme, kavanoz süsleme malzemeleri, kavanoz süsleme youtube, kavanoz boyama sayfası

Sayfa başına git