Pvc Pencere Boyama


Eğer yeni bir eve taşınmayı düşünüyorsanız ve kiracıysanız bazı ev sahipleri evde boyama ,çivi çakma ya da folyolama gibi işlemlere karşı çıkabilir üstelik ev berbat durumda dahi olsa aynı fikirde olabiliyorlar bu durum daha önce oturan kiracılardan ya da ev sahibinin tutarsızlığından olabilir . Siz böyle bir durumla karşı karıya değilseniz ya da ev sahibi sizseniz ve pencerelerinizin durumu kötü ise boyayabilirsiniz.

Yazıma bu şekilde başlama sebebim soru olarak çok fazla kiracıyım boya yapsam ev sahibi kızar mı şeklinde şeyler duyduğum için yazdım. Pvc pencere boyanır mı diye çok soran arkadaşım oldu yanıtı tam olarak veremiyordum çünkü emin değildim. Bir arkadaşım pvc penceremi boyadım çok da güzel oldu diye söyleyince emin oldum ve sizlere de yazmak istedim.

Daha önce de rengi beyazmış fakat zamanla sararmış sağlam olduğu için de para harcamak istemediğinden o da boyamaya karar vermiş ve de çok iyi yapmış. Sonuç olarak çok da özenli çalıştığı için güzel bir çalışma olmuş. Siz de pimapen boyama işlemini yaptıysanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Boya olarak su bazlı boya kullanmış fakat kat kat kurumasını beklemiş ve bir ay kadar sadece cam kısmını silip pvc kısmına dokunmamış. Eğer siz de aynı çalışmayı yapmayı düşünüyorsanız siz de fikir edinmiş olursunuz.

Etiketler:

Pvc Pencere Boyama Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Boyacı geldi hanım dedi ki:

    pvc camları boyamaktan ise direkt olarak boyalı bir pvc taktırmak bence daha mantıklı çünkü, orjinali gibi boyamak mümkün olmayacaktır.

  2. Pvc boyanır mı dedi ki:

    Pvc pencerelerinizi decotone pvc boyaları ile istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

    Google a pvc boyama yazın çıkar

Sayfa başına git