Pouring Effeck Çalışması

Pouring Effeck Çalışması
28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 396 kez okundu.

Ebruli çalışmasını sevenler bu uygulamaya bayılacaktır. Boyalar ıslak iken ebruli çalışması kolaylıkla yapılabilir bir avantajı da kuruduğunda rengi parlak ve ıslak görünümde kaldığı için bulunduğu ortama ayrı bir hava katabilir.

Bu çalışmayı su bazlı boyalar ile yapabilirsiniz. Bu çalışma için özel bir boya satılmaktadır. Ebruli çalışmalarını sevenler için bu boya bence kaçırılmaz bir fırsat çünkü ; işlem bittikten sonra verdği görünüm gerçekten harika oluyor.

Çalışmanızı yaparken ya da bittikten sonra çatlama ya da hava kabarcığı gibi sorunlar yaşamıyorsunuz. Bu boyayı evde de yapmanız mümkün bunu aşağıdaki videodan yararlanarak yapabilirsiniz.

Tablo içerisine yapacağınız çalışmada ya da masa , zigon sehpa gibi nesneler üzerinde yapılınca ayrı bir hava katabiliyor. Genç odası için  çalışma masasına bu çalışma bence çok yakışır.

BUNA BAKTINIZ MI?  Tv Arkası Dekorasyon Fikirleri

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Gazeteden Yapılan Eşyalar başlıklı makalemizde gazeteden duvar süsü, gazeteden havluluk ve gazeteden sepet yapım hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git