Porselen Çay Takımı Boyama İşlemi

Porselen Çay Takımı Boyama İşlemi
9 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 444 kez okundu.

Porselen Çay Takımı Boyama İşlemi

Eğer evde artmış olan boya ve fırça gibi malzemeleriniz varsa eskimiş elbet bir şeyler bulmak çok da zor olmuyor. Bugünkü konum ise porselen çay takımı boyama işlemi oluyor. El boyaması olan her ürün el emeği geçtiği için fiyat olarak yüksek olabiliyor. Hem kendi el emeğinizle bir şeyler yapmak hem de keyifli vakit geçirmek için hadi kolları sıvayıp işe başlayalım.

Dilerseniz çocuğunuzla motor alışkanlıkları artsın diye bu işlemi beraber yapabilirsiniz. Boya rengi size bağlı kalmış olarak rich ya da cadence gibi su bazlı boyaları tercih etmelisiniz. Kat olarak iki kat atmak bana yetti eğer sizin takımınız tam kapanmazsa bir kat daha atabilirsiniz. Her boyama katı için bir gün beklemelisiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Gazeteden Biblo Ev Yapımı

Dilerseniz üzerlerine dekupaj ya da daha sağlam olması açısından stencil yapabilirsiniz.Ben kağıda istediğim deseni çizdikten sonra makasla kestim ve fincanların üzerine kağıdı tutarak boşluk kısmını boyadım.

Eğer siz de bu uygulamayı yaptıysanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git