Plastik Kasadan Neler Yapılır?


Plastik Kasadan Neler Yapılır?

Elinizde plastik kasa ya da kasalar var ise onları değerlendirmek mümkün ve size lazım olan ne varsa onunla ilgili neler yaparım diye düşünürseniz elbet bir şeyler bulmak mümkün. Plastik kasalardan neler yapılabilir diye düşünüp hemen yazmaya başlıyorum ; Duvara raf,kitaplık,ayakkabılık,oyuncak kutusu ve daha düşünsem bir çok şey bulabilirim.

Plastik kasadan duvara raf yapımı için kasaları boyayıp iyice kuruttuktan sonra duvara dilediğiniz şekilde yan yana alt alta ya da paralel nasıl isterseniz monte edebilirsiniz. Plastik kasadan kitaplık yapımı ise kasaları yine boyayıp kuruttuktan sonra ikişerli olarak üst üste dizdikten sonra dilerseniz sekiz kasa ile dilerseniz dört kasa ile kitaplık yapmak mümkün.

Plastik kasadan ayakkabılık yapımı ise ; üç sıra plastik kasayı dizdikten sonra yine üç sıra daha üste gelecek şekilde birbirlerine monte edip içlerine ayakkabılarınızı koyabilirsiniz ve üzerine örtü örterseniz ayakkabılarınız da gözükmez.

Plastik kasadan oyuncak kutusu ise elinizde ne kadar plastik kasa bir iki ve ya daha çok hepsini boyayıp içlerine oyuncakları dizdikten sonra üst üste ya da yan yana monte edip kullanabilirsiniz.

Plastik kasadan sebzelik ve plastik kasadan dekoratif ürün resimleri de aşağıdadır. Dekoratif ürün için kasayı kumaş ile kapladıktan sonra halat ip ile süsleyebilirsiniz.

Soru ve görüşleriniz için bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Eğer sizin de görüşleriniz varsa her zaman yazmanızı bekliyoruz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git