Peyote Tekniği ile Kolye Yapımı

Peyote Tekniği ile Kolye Yapımı
5 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 20 kez okundu.

Boncuk seven bayanlar her zaman iş başındaydı şimdilerde ise yaptıkları işi hobi niyetine değil iş amaçlı olduğu için daha da yoğunlar. Peyote ve miyuki tekniği ile yapılan boncuklu kolye ve bileklik modelleri son zamanlarda çok seviliyor nedeni ise ; el emeği olması.

El emeği ile yapılan her şey gibi boncuktan kolye yapımı da çok sevilen bir uygulama. Bileklikler,kolyeler,yüzükler ve daha bir çok şey yapabilirsiniz.

Son zamanlar da bu tarz çok fazla kolye yapılıp satılsa da yüz şeklinde yapılanlar her zaman daha fazla seviliyor. Siz de bu tarz boncuk işlemelerini seviyorsanız biraz fikir edinebilirsiniz. Aşağıdaki şemalı anlatımlar ile yapımları biraz daha anlaşılır oluyor. Hamarat bir hanım arkadaşımızın yaptığı frida kahlo şeklinde olan kolye ucu çok kişi tarafından sevilince hobiyi işe dönüştürdü.

Dilerseniz anahtarlık dilerseniz kolye ucu nerede kullanmak isterseniz tercih size kalmış. Ayrıca bir model için video ekledim umarım yardımcı olabilmişimdir. Yaptığınız el emeklerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir  Oyuncak Bebeğe Saç Dikmek

Kendinize ait el emekleri ile dolu bir atölye açmak için çok fazla şeye gerek yok aslında biraz boncuk ve biraz sabıryeterli.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız En İyi Koltuk Nasıl Temizlenir başlıklı makalemizde En İyi Koltuk Nasıl Temizlenir ve en iyi koltuk temizleme yöntemi hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git