pet şişeden bozuk para cüzdanı yapımı


plastik şişelerin alt kısımlarını geri dönüştürülemediğini biliyor muydunuz? çevre dostu olarak bu kısımları atmadan küçük bir cüzdanı rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu yazımızda size pet şişeden bozuk para cüzdanı yapımı nasıl olacağı hakkında bilgiler sunacağız. Bu bozuk para cüzdanı bir çok geri dönüşümden daha modern görünümlü olacağı için herkes yapacaktır. Hemde hiç bir yerde satılmayan değişik bir cüzdanınız olmuş olacak.

Bozuk paralar ağır olduğundan, Bozuk para cüzdanları işimize çok yarayabiliyor, pet şişeden bozuk para cüzdanı yapabilmek için gerekli malzemeler – 2 pet şişe altı 1 adet şişe rengine uyumlu fermuar – iğne ve iplik den başka bir şey değil..

şişe altlıklarını fermuarı dikmenin püf noktası, şişeye küçük delikler açmaktır. Böylece onları daha kolay dikebilirsiniz. Delikleri zımba makinesi çok kolay delebilirsiniz. evinde zımba makinesi olmayanlar iğnelerin ucunu ısıtıp küçük delikler bırakabilir şişelere. Ardından fermuarı deliklerden sağlam iplikler yardımı ile geçirerek sabitleyin.

işte bitti artık harika bir geri dönüşüm yapmış olduk.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git