pet şişeden bozuk para cüzdanı yapımı

pet şişeden bozuk para cüzdanı yapımı
7 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 398 kez okundu.

plastik şişelerin alt kısımlarını geri dönüştürülemediğini biliyor muydunuz? çevre dostu olarak bu kısımları atmadan küçük bir cüzdanı rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu yazımızda size pet şişeden bozuk para cüzdanı yapımı nasıl olacağı hakkında bilgiler sunacağız. Bu bozuk para cüzdanı bir çok geri dönüşümden daha modern görünümlü olacağı için herkes yapacaktır. Hemde hiç bir yerde satılmayan değişik bir cüzdanınız olmuş olacak.

Bozuk paralar ağır olduğundan, Bozuk para cüzdanları işimize çok yarayabiliyor, pet şişeden bozuk para cüzdanı yapabilmek için gerekli malzemeler – 2 pet şişe altı 1 adet şişe rengine uyumlu fermuar – iğne ve iplik den başka bir şey değil..

şişe altlıklarını fermuarı dikmenin püf noktası, şişeye küçük delikler açmaktır. Böylece onları daha kolay dikebilirsiniz. Delikleri zımba makinesi çok kolay delebilirsiniz. evinde zımba makinesi olmayanlar iğnelerin ucunu ısıtıp küçük delikler bırakabilir şişelere. Ardından fermuarı deliklerden sağlam iplikler yardımı ile geçirerek sabitleyin.

BUNA BAKTINIZ MI?  Siyah Tepsiyi Beyaza Boyama İşlemi

işte bitti artık harika bir geri dönüşüm yapmış olduk.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git