Peçete ile Dekupaj Uygulaması


Peçete ile Dekupaj Uygulaması

Misafirlere diye aldığımız peçeteleri bazen evin bir köşesine uydurup çok beğenir çıkartmaya kıyamayız işte bu yüzden dekupaj uygulaması ile peçeteleri nasıl değerlendirebileceğimiz konusunu araştırdık.

Peçete dekupaj için gerekli malzemeler, boya,yapıştırıcı,peçete. Öncelikle dekupaj yapacağınız eşyayı boyayıp bir süre kurumasını bekleyiniz ardından peçetenin altında olan beyaz ince kısmı peçeteden güzelce ayırın ve daha sonra yapıştırıcı ile yapıştırınız.

Dekupaj malzemeleri ni soran çok oluyor. Yukarıda belirttiğim gibi yapıştırıcı,boya,peçete ve dekupaj yapılacak olan kavanoz sehpa vb…

Transfer dekupaj nasıl yapılır diye soran arkadaşlarım transfer işlemi de aynıdır. Peçetenin kenarlarını keseriz ardından yapıştırıcı ile yapıştırırız tabi küçük fırça ile peçetenin üzerinden geçmek gerekiyor.

Daha uzun süreli kullanım için vernik atmakta her zaman fayda var. Transfer tekniği ile yapılan diğer işlemler için sitemizi takip edebilirsiniz. Transferi dilerseniz internetten çıktı olarak kağıt çıkararak dilerseniz de peçete ile yapabilirsiniz.

Etiketler:

Peçete ile Dekupaj Uygulaması Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. paspas dedi ki:

    Peçete ile Dekupaj Uygulaması ile ilgili aramalar. cam üzerine peçete dekupaj nasıl yapılır. ahşap boyama peçete satın al. peçete dekupaj malzemeleri.peçete yapıştırma tutkalı,ahşap boyama peçete kabartma tekniği, peçete tutkalı yerine ne kullanılır transfer dekupaj nasıl yapılır., dekupaj tutkalı ile peçete tutkalı arasındaki fark

  2. dekupaj dedi ki:

    dekupaj yapmak isteyen kişiler en iyi bu yöntem ile uygulama yapabilir..

    daha detaylı bir video anlatımı olmuş olsa daha iyi fakat gerek te yok tutkalı vuruyorsun oluyor ibtiyor işte

    dekupaj yapacak herkese kesinlikle peçete ile yapmasını öneririm.

Sayfa başına git