Patchwork Ceket Yapımı


Patchwork Ceket Yapımı

Evde patchwork ceket yapmış bir arkadaşım vasıtasıyla sizlere paylaşım yapmak istedim çünkü ceket çok güzel olmuştu. Eski kot pantolonlarını kesip biçip cekete çevirmiş ve çok orjinal görünümlü her şeye uyumlu bir ceket elde etmiş. Ceketleri oldum olası çok seviyorum kot pantolon olsun olmasın her şekilde kombinliyorum.

Eğer siz de bu tarz görünümlü ceketlerden yapmak istiyorsanız yazıyı sonuna kadar okumanız yeterlidir. Ceket için malzemeler,iğne ,iplik,eski kot pantolon kesilmiş parçalar. Kot pantolonlarının bazıları nakışlı olduğu için ön kısma nakışları eklemiş ve alt kısımlara da bir elbiseden parçalar eklemiş.

Cketi gördüğünüz gibi muhteşem görünüyor di mi ? Eski kotlardan yatak örtüsü yapımı ya da çanta gibi şeyler düşünüyorsanız sitemizde mevcuttur.

Kullanmadığınız elbiseleri atmayıp böyle tarz şeyler yapabilirsiniz. Eğer genç kız varsa evde onun için büyük bir süpriz olabilir bu ceket. Ceket yapımı çok basit kot pantolonu ya da eski olan eşyalarınızı düzgün şekilde kesip birbirlerine dikmeniz yeterli tabi az da olsa arkadaşım gibi dikiş bilmek gerekiyor ya da eskiyen ceket varsa sadece göğüs altından kesip ekleme yaparsanız hiç sorun kalmaz. Eskiyen kotlarımı attığım için gerçekten pişmanım diğer pantolonlarım eskiyince ben de denemeyi düşünüyorum eski kotlardan ceket yapımı nı.

Diğer dikiş nakış konuları ile alakalı aradıklarınız varsa sitemizden ulaşabilirsiniz. Eğer soru ve görüşlerinizvarsa bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git