Paslı Tepsiyi Yepyeni ve Daha Güzel Hale Getirme Yöntemleri

Paslı Tepsiyi Yepyeni ve Daha Güzel Hale Getirme Yöntemleri
15 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 745 kez okundu.

Paslı Tepsiyi Yepyeni ve Daha Güzel Hale Getirme Yöntemleri

Evde paslanmış ürünler elbet olabiliyor çünkü her ürün yeni kalmayabiliyor ne kadar dikkatli kullansak da doğanın kanunu her şeyin bir sonu olabiliyor önemli olan atmayıp değerlendirmek diyenlerdenseniz sizin içinizi açacak bir keşif daha yaptım . Öncelikle elinizdeki ürün illa tepsi olmayabilir bu önemli değil diğer ürünleri de aynı şekilde yenileyebilirsiniz. Gerekli malzemeler ; boya,fırça,dekupaj kağıdı,yapışkan dilediğiniz süsleme araç gereçleri …

Aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz. Dekupaj yapılan tepsiler her zaman daha şirin gözüküyor. Öncelikle tepsinizi temizleyiniz ve ardından kurulayıp boyama işlemine geçiniz. Boya markası olarak rich,polisan,cadence fark etmez. Dilediğiniz rene boyadıktan sonra dekupaj işlemine geçebilirsiniz. Dekupaj için öncelikle yapışkan sürüp sonra kağıdı yerleştirin. Son olarak da cila atarsanız daha kullanışlı ve şık olur. Diğer hobi ve uygulamalarımız için sitemizi takip edebilirsiniz.

Soru ve eleştirileriniz için yorum yazabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşırsanız eğer çok mutlu oluruz. Süsleme için ben pembe boya kullandım sadece.

Bu da ilginizi çekebilir  Duşakabine Stencil Uygulaması

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Bulaşık Makinesini Siyaha Boyama İşlemi başlıklı makalemizde bulaşık makinesi boyama, bulaşık makinesini siyaha boyama ve kara tahta işlemi hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Paslı Tepsiyi Yepyeni ve Daha Güzel Hale Getirme Yöntemleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git