Parke Atıklarından Tablo Yapımı

Parke Atıklarından Tablo Yapımı
19 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 1.106 kez okundu.

Parke Atıklarından Tablo Yapımı

Evinizde parke tadilatı ya da yenilemesi yaptıysanız elbet parke artmıştır. Artık parkelerı atmamak için değerlendirme amacıya duvarınıza tablo yapabilirsiniz ve bu işlem çok basit. Maliyet açısından tablo içerisine koyacağınız süslemeye bağlı.  Parke içerisine dekupaj kağıdı ya da internetten çıktı alarak tablonuzu hiç ücret ödemeden yapabilirsiniz.

Süpürgeliklerden tablonun ince kenarlarını yapabilirsiniz. Parke atıklarından daha neler yapabilirim diyorsanız örneğin çok fazla ise kitaplık yapabilirsiniz. Parke artıklarından kitaplık yapımı çok zor bir işlem değildir. Parke artıklarından tv ünitesi yapanları çok duydum çok fazla büyük olmayan ama çok şık duran tv üniteleri olmuştular.

Son olarak da duvara parke döşeme işlemi de var ve bu işlem için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Duvara parke döşeme işlemi kısaca özellikle tv ünitelerinin arkalarına yapılıyor ve çok şık duruyor hem de duvar silme ya da boyama derdi olmuyor. Eğer yaptırmak isterseniz yer parkelerinize uygun olanı yapmanızı tavsiye ederiz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Set Üstü Ocak Nasıl Boyanır Ve Boyama Teknikleri Nelerdir

Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ayakkabı Rengini Değiştirme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git