Parke Atıklarından Tablo Yapımı


Parke Atıklarından Tablo Yapımı

Evinizde parke tadilatı ya da yenilemesi yaptıysanız elbet parke artmıştır. Artık parkelerı atmamak için değerlendirme amacıya duvarınıza tablo yapabilirsiniz ve bu işlem çok basit. Maliyet açısından tablo içerisine koyacağınız süslemeye bağlı.  Parke içerisine dekupaj kağıdı ya da internetten çıktı alarak tablonuzu hiç ücret ödemeden yapabilirsiniz.

Süpürgeliklerden tablonun ince kenarlarını yapabilirsiniz. Parke atıklarından daha neler yapabilirim diyorsanız örneğin çok fazla ise kitaplık yapabilirsiniz. Parke artıklarından kitaplık yapımı çok zor bir işlem değildir. Parke artıklarından tv ünitesi yapanları çok duydum çok fazla büyük olmayan ama çok şık duran tv üniteleri olmuştular.

Son olarak da duvara parke döşeme işlemi de var ve bu işlem için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Duvara parke döşeme işlemi kısaca özellikle tv ünitelerinin arkalarına yapılıyor ve çok şık duruyor hem de duvar silme ya da boyama derdi olmuyor. Eğer yaptırmak isterseniz yer parkelerinize uygun olanı yapmanızı tavsiye ederiz.

Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git