Oyuncak Bebeğe Saç Dikmek

Oyuncak Bebeğe Saç Dikmek
18 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 421 kez okundu.

Kızınız varsa oyuncak bebek de vardır elbet. Oyuncak bebekler bazen çok pahalı olabiliyor fakat ; çok istedikleri için dayanamayıp alıyoruz , yeter ki onlar mutlu olsun ! Oyuncak bebeklerin saç kısımları bazen kötü malzemeden yapılmış olduğu için midir bilmem çete çete olur taranmaz ve şekil veremezsiniz ki benim de başıma gelmişti küçükken. Taranmayan saç kısımları kız çocukları için önemlidir çünkü; en çok saça şekil vermeyi severiz.

Oyuncak bebeğin saçına şekil verilmeyince de hamarat bir anne saçı tamamen çıkarıp oyuncak bebeğe yünden saç yapmış ve yapıştırmış. Aşağıdaki görsellerde gördüğünüz bebek daha önce saçları sarıymış ve kızının en çok oynadığı oyuncak olduğu için dayanamayıp yün ile saç yapmış.

BUNA BAKTINIZ MI?  Rokoko kolye nasıl yapılır

Oyuncak bebeğe saç dikmek için gerekli malzemeler ; üç yumak yün ve silikon. Renkleri size kalmış dilerseniz siz de rengarenk ya da tek renk alabilirsiniz. Oyuncak bebeğe elbise dikmek ya da saç dikmek gibi değişiklikler yapınca çocuğunuz onu önemsediğini fark eder ve bu çok önemli bir duygu bence.

Bebeğe saç yapmak için yünleri istediğiniz boyda kesip silikon ile yapıştırın . Yapan kişinin anlatımı ;enseden başladım yukarıya doğru yarılarına gelince yine aşağıdan ama saçımızı ortalarız ya örecek iken o şekilde önce bir tarafı sonra diğer tarafı.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Diş Partisi İçin Süsleme Önerileri başlıklı makalemizde babyshower, diş buğdayı ve Duvara çiçek süsü hakkında genel bilgiler verilmektedir.

BUNA BAKTINIZ MI?  Gazeteden Yapılan Eşyalar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git