Örgü Puf Yapımı Anlatımlı


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Örgü puf satın almaya kalktığınızda fiyat olarak yüksek gelebilir bu yüzden örgü biliyorsanız kendiniz yaparak maddi açıdan daha uygun fiyata gelirken bir yandan da hobi amaçlı bir aktivite yapmış olursunuz. Örgü puflar dekor açısından da odaya ayrı bir hava katıyor.

Örgü genel olarak klasik bir tarz gibi görünürken örgü puf odayı çok modern kılabiliyor. Ben örgü pufu kitap okurken kitaplık olarak kullanıyorum bazen ,bazen oğlum oyun amaçlı bile kullanabiliyor.

Örgü puf yapımı için gerekli malzemeler ; pamuklu kordon ip,büyük numara şiş,iğne makas ve içini doldurmak için de elyaf. Görsellerde anlatım olarak yardımcı olmak istedim ve ek olarak da sizler için video ekledim.

Eğer bu işlemi çok severek yaptıysanız sevdiklerinize hediye edebilir ya da satış da yapabilirsiniz. Bir sevdiğim bana bu hediyeyi verse ben çok mutlu olurdum 🙂

Bu sayfada penye ipten yapılan örgü puf nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vermeye çalıştım sitemizde puf konusu ile alakalı başka çalışmalar da bulunmatadır emret arayalım kısmına puf yazarak ulaşabilirsiniz.
Aşağıdaki videoda Derya hanımın programında anlattığı puf yapımı var umarım sizlere yardımcı olur.

Etiketler:

Örgü Puf Yapımı Anlatımlı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. örgü bilmeyen örgü seven dedi ki:

    Örgü bilmiyorum ama penye ip ile örmek kolay gibi göründü gözüme, penye ipten örgü puf anlatımlı olarak yapmaya çalışacağım. örgü puf yapımı hiç bilmeyenler için zor gibi olabilir ama videolar ile üstesinden geleceğimi umuyorum. Çok teşekkürler.

Sayfa başına git