Örgü Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Pamuk prenses ve yedi cüceler çocukluğumda en sevdiğim çizgi film karakterleriydi şimdi yayınlanan çizgi filmler hep şiddet içerirken eskiden olanlar bambaşkaydı sanki ya da benim annem izlediklerime dikkat ederdi. Oğluma çizgi film açarken yanında bende izliyorum artık ve çok fazla izletmiyorum ki tadı damağında kalsın 🙂 Benim zamanımda belirli saatlerde olurdu ve inanılmaz keyif alırdım şimdi özel kanallar olunca pek keyfi çıkmıyor olmalı.

Örgü Pamuk prenses yapımı

Örgü yapmayı seviyorsanız çocukları sevindirmek adına oyuncaklar örebilirsiniz. Örgü pamuk prenses yapımı için tığ ve penye ipe ihtiyacınız var. Amigurumi pamuk prenses yapımı diğer oyuncakalrdan farkı yok daha önce de yaptıysanız sadece saç ve elbise rengine dikkat ederek yapabilirsiniz.

Örgü pamuk prenses yapımı istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz sitemizde mevcuttur. Örgü yedi cüceler yapımı için şapkalar ve sakallar çok önemli. Ayakabıları dilerseniz kahverengi dilerseniz siyah olabilir ve kemerler elbet olmalı.

Amigurumi Pamuk prenses yapımı

Kafa ve gövde yapımları hep aynı ama büyüklükleri size kalmış bu yüzden kaç ilmek yapacağınızı siz belirleyin. Sihirli halka ile başlanıyor ve sihirli halka içine 6 sık iğne yaparak başlıyoruz.
6 artırma yapıyoruz ve 12 ilmeğe çıkıyoruz.
18 ilmeğe çıkmak için 6 kere 1 arka sık iğne, 1 artırma yapıyoruz.

Devamı için video dan destek alabilirsiniz sadece kız bebek için saç vs değişikliği yapmanız yeterlidir.

Baş kısmı bitince ikinci blüme geçebilirsiniz. Bunun içinde ikinci video aşağıdadır amigurumi bebek yapımı için illa pamuk prenses yapımı gibi araştırmanıza gerek yok baş gövde hep aynıdır sadece renk değişiklikleri yaparak bebekleri kendi zevkinize göre tasarlarsınız.

Siz hamarat hanımlarımıza kolay gelsin diyorum.

 

Etiketler:

Örgü Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. HÜLYANUR KAYA dedi ki:

    Örgü benim ilgi alanım bayılıyorum amigurumi bebeklere

  2. orguvakti dedi ki:

    Pamuk Prenses Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu-prenses-lif-modeli-yapilisi-anlat…

Sayfa başına git