Mutfak Dolabını Griye Boyama İşlemi


Mutfak Dolabını Griye Boyama İşlemi

Mutfak dolabını boyama işlemi son zamanlarda çok fazla yapılan bir uygulamadır. Özellikle beyaz rengi çok tutulan bir renk olduğu için herkes bu rengi tercih ediyor fakat ben değişiklik sevdiğim için farklı renkleri de deniyorum evimde her alanda farklılık yapmaya çalışıyorum.

Mutfak dolabınızı griye boyamayı düşünüyorsanız eğer aşağıdaki görselden kendinize örnek alabilirsiniz fakat ; mutfak dolabını boyayan hanım renk uyumunu biraz daha orantılı yapsaydı daha hoş görünürdü.  Eğer sizin de eleştirileriniz olursa bize yazabilirsiniz. Alt katı da üst katı da aynı renk yapıp ortaya vişne çürüğü ya da bordo ve grili bir fayans seçimi olsaydı gerçekten çok hoş olurdu.

Mutfak dolabını boyamaya karar verince eğer halı değişimi ya da tül değişimi yapmayı düşünmüyorsanız renk seçiminde bunları da düşünmelisiniz yoksa yaptığınız iş güzel de olsa hoş görüntü olmayabilir

Eğer mutfak dolabınızı griye boyadıysanız bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Mutfak Dolabını Griye Boyama İşlemi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. paspas dedi ki:

    Mutfak Dolabını Griye Boyama İşlemi ile ilgili aramalar eski mutfak dolabı nasıl yenilenir eskiyen mutfak dolabınızı boyayın mutfak dolabı boyama fiyatları sprey boya ile mutfak dolabı boyama mutfak dolabı nasıl boyanır uzmantv mutfak dolabı boyama videoları eski mutfak dolapları nasıl kaplanır mutfak tezgah boyası

Sayfa başına git