MutFak Dolabı Nasıl Boyanır?


MutFak Dolabı Nasıl Boyanır?

Mutfak dolabınız yeni ya da eski olsun hiç fark etmez hatta ne tür ağaçtan yapıldığı da aynı şekilde artık hiç önemli değil boyayarak eskiyi yeniye çevirmeniz mümkün. Yeni çıkan boyalar her yerde kullanılır oldu artık. Mutfak dolapları eskiyen bayanlar  tabii ki yenilemek istiyorlar fakat bu biraz zor çünkü ; maliyeti çok yüksek eğer düşük maliyetle yenilemek istiyorsanız yazımızı tamamen okumanız yeterli. Fırça ve rich boya ile ya da dilerseniz direk sprey boya da olabilir ama rich boya markasını tavsiye ediyorum sizlere.

Öncelikle kağıt bant ile gerekli yerleri bantlayalım ki kulp gibi yerler boya olmasınve ardından cif ile dolapları bir güzel silelim ki boya yaparken yüzey pürüzlü kalmasın. Yavaş yavaş boyayıp dilerseniz ikinci katı da atabilirsiniz çünkü ikinci kat atanlar da daha güzel oluyor boya. Mutfak dolabınız yeni ise fakat rengini sonradan beğenmediyseniz hiç sorun değil ! Siz de boyayın gitsin. halınıza ya da diğer eşyalarınıza uygun boya seçip bir iki günde boyama işlmnizi bitirin . Boya işlemine sabah erken saatlerde başlayın kid aha çabuk kurusun malum yemek yapılan alan olduğu için boya kokusu rahatsız edebilir fakat evi henüz kullanmadıysanız hiç sorun değil.

Boyanın kuruması tamamen kuruması üç gün sürüyor ve kurudukça daha da güzelleşiyor. Aşağıda bulunan örnekler size yön gösterebilir diye koymak istedik. Diğer hobi işlemleri için sitemizi takip edebilirsiniz. Boya renk ve markası için bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git