Mürdüm, Mor Rengi Koltuk Takımı Modelleri 2020


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

En kullanışlı koltuk takımı renkleri her zaman en çok satan koltuk takımları olmuştur. Bugün mor koltuk takımı ile ilgili güncel ve yapılması gereken mor koltuk takımı kombin önerilerin de bulunacağız. Öncelikle mor rengine yakın asıl renkler olan mürdüm renginden bahsedelim. Mor renginin bir tonudur. İsmini ise mürdüm eriğinden almıştır. Dekorasyon da özellikle koltuk takımı dekorasyonu sırasında en çok kullanılan renk mor rengi değil mürdüm rengidir. Bu nedenle bugün bu konu da hem mor rengi hemde mürdüm rengi koltuk takımı modelleri hakkında geniş bilgi ve öneri paylaşımında bulunacağız.

Mürdüm Koltuk Takımı Modelleri

Birçok evde bulunan ve bulunduğu ortamda oldukça kendini belli eden takımlardan biridir. Rengi mora oldukça benzeyen fakat mor dan daha güzel bir tondur. Özellikle koltuk takımlarında tek renk boğucu gelmektedir. Mürdüm rengi koltuk takımı alma düşünceniz var ise önerim çift renk almanız olacaktır. Örnek vermek gerekirse:

Mürdüm Koltuk Takımı

Mürdüm Koltuk Takımı

Yılların eskitemediği halen evimizde olan takımlardan birini aradım buldum sizler için. Görüldüğü gibi sadece mürdüm rengi kullanıldığı zaman aşırı boğucu bir ortam oluyor. Resim de bulunan oda oldukça küçük ve koltuk takımı da koyu renkli olduğu için odayı iyice küçük tutmuş. Asıl olması gereken model ise şöyle olmalı:

Mürdüm Rengi Köşem Koltuk Takımı

Mürdüm Rengi Köşem Koltuk Takımı

Bu mürdüm takım sizce nasıl? Bana göre mükemmel diyebilirim. Hadi düşünelim üstteki takımdan tasarım hariç farkı nedir? Duyar gibiyim sadece yastıklar değil mi? Aynen farklı bir renk ile daha doğrusu açık zıt bir renk ile mürdüm koltuk takımını kombin ettiğiniz zaman oldukça güzel ve çekici durduğu açık ve net bir şekilde gözler önüne serilmiş durumda.

Bu nedenle sizde koltuk takımı alırken kesinlikle tek renk almamaya dikkat edin. Tabi ilerleyen zamanlarda paylaşacağım görsellerde tek renk olan takımlar da göreceksiniz fakat bazı tek renk koltuk takımlar bulunduğu ortamda kendinden söz ettirmeyi başarabiliyorlar. Bugün bahsedeceğim konumuz bu kadar. Aşağıda ki galeriyi inceleyerek diğer koltuk takımı önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git