Minder Nasıl Temizlenmeli

Minder Nasıl Temizlenmeli
6 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 257 kez okundu.

İşteyken hayalini kurduğumuz şey eve gidip tv karşısında dinlenmektir. Eve gittiğimizde de bu işlemi yaparken minder çok önemli bir unsurdur. Kirli ya da kötü kokulu minderi kimse istemez ve evde çocuk varsa lekelenme riski daha yüksek. Peki minder nasıl temizlenmeli ? İşte bu sorunu çözmek için bir araştırma yaptık ve püf noktalarını sizin için yazdık.

Minderin eğer fermuarı varsa yüzeyini çıkartıp çamaşır makinesinde ve hassas programı ile yıkayabilirsiniz. Eğer üzerinde ağır lekeler varsa minder kılıfı yanında bulaşık makinesi deterjanı koyarak ya da lekeli alana leke çıkarıcı sıkıp biraz beklettikten sonra yıkayarak temizleyebilirsiniz. Minder kılıfı çıkmıyor ve küçükse tamamını makinede yıkayabilirsiniz. Makineye sığmayan minderler için çözüm yaz aylarında iseniz elde yıkama eğer kış ise leke çıkarıcı sıkıp temiz bir bez ile silmelisiniz çünkü çabuk kurumayacağından kötü koku yapabilir.

Güneşli havalarda minderlerinizi havalandırırsanız daha uzun süre kullanabilir ve daha sağlıklı daha dolgun olurlar.

Bu da ilginizi çekebilir  mutfak tezgah arası folyo kaplama

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız En iyi araba temizleme Tavsiyesi başlıklı makalemizde araç temizlemenin püf noktaları, araç temizliği ve üstten alta doğru temizlik yapın hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Minder Nasıl Temizlenmeli Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Mukadder Karasu dedi ki:

    Kışın petek önünde kirlendi minderler temizlemek lazım artık.

  2. HÜLYANUR KAYA dedi ki:

    Ben fermuarlı ürünleri çok seviyorum devamı yıkayabiliiyorsun

Sayfa başına git