Mikrodalga ve Mini Fırın Boyama İşlemi

Mikrodalga ve Mini Fırın Boyama İşlemi
23 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.419 kez okundu.

Mikrodalga Ve Mini  Fırın Boyama İşlemi

Mikrodalga fırın ya da mini fırın bulunmayan ev neredeyse yoktur onlar anlık kurtarıcılarımızdır. Aniden misafir geldiğinde daha önceden freshlediğimiz börek çörekleri ya da fırınlardan aldığımız ürünleri ısıtmak için büyük  fırın yerine onları kullanırız. Mikrodalga fırın bazen mutfağımıza uymayabilir diğer ürünler gri iken o beyaz olabilir. Ya da zamanla sararma yapmış olabilir. Hem mutfağınızı şenlendirecek hem de eğlenceli bir aktivite için kollarınızı sıvayabilirsiniz. İşleme başlıyoruz !

Gerekli malzemeler rich marka boya ve fırça. Öncelikle fırın soğuk olmalı ve de bir güzel silinmeli her yeri. Sonrasında kuruluyoruz ve boyamızın kapağını besmele ile açıyoruz.

Boyama işleminizi gerçekleştirdikten sonra vernik atabilirsiniz daha şık görünür hem de. Rich marka boyalar her yer de ve her alanda kullanılır oldu ve fırın sıcak olduğu zamanlarda da kullananlar çatlama yapmadığını söyledi.

Boyayı yaptıktan sonra bir kaç gün fırın kullanmayın ki iyice kurusun.

Bu da ilginizi çekebilir  Orta Sehpa Boyama

Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Süs Kabağından Dekoratif Ürünler Yapmak başlıklı makalemizde süs kabağı boyama ve süs kabağından biblo hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git