Kumaşa Stencil Uygulaması

Kumaşa Stencil Uygulaması
13 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 238 kez okundu.

Stencil uygulaması çıktığından beri o kadar sevildi ki kullanılmadığı alan kaldığını sanmıyorum ve benim aklıma gelenler ; duvar,masa,sehpa,çaydanlık,ünite ve kumaşa da yapılan bu uygulama hem çok uygun maliyetli hem de çok eğlenceli olduğu için her bayan seviyor. Boya yapmayı sevmeyen bayan olduğunu pek sanmıyorum ya hiç kendi evi olmamıştır ya da hiç boya yapmamıştır.

İnsan kendi eşyasına boya yaparken rahat olduğu için canı ne ister o uygulamayı seçip yapabiliyor. Kumaşa stencil uygulaması da bunlardan  biri ve bu uygulama için gerekli malzemeler ; stencil kağıdı,boya ve pon pon fırça.

Pon pon fırça olmadan yapılan uygulamalarda taşma olabileceği için bu fırça gerekli. Önce transfer yapacağınız kumaşın üzerine kağıdı düz durması için ya stencil yapışkan sprey ile ya da bant ile tutturmak gerekiyor daha sonra pon pon fırça ile tamamen  boyayarak işlemi tamamlamalısınız , tamamlanmayan boya işleminde stencil kağıdını oynatırsanız işlem kötü sonuçlanabilir.

Bu da ilginizi çekebilir  Tepsiye Dekupaj Yapımı

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Meyve Sepetinden Avize Yapımı başlıklı makalemizde avizeni kendin yap, meyve sepetinden avize ve sepetten avize hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git