Küçük Salonlar İçin Dekorasyon Önerilerİ


Kim istemez ki büyük evde yaşamayı, fakat bazen küçük evde yaşamak zorunda kalıyoruz Küçük Salonlar İçin Dekorasyon Önerilerİ de bu yüzden önemli bir hal alıyor. Salonunuz küçükse ve evde çocuk varsa ya da sadece siz yaşıyorsanız gibi konular önem taşıyor bu yüzden çocuklu ya da çocuksuz gibi ayrımlar yaparak fikirler vermeye çalışacağım.

Küçük Salon İçin Mobilya Önerileri

 Küçük salon sahiplerine koltuk takımı olarak köşe takımları öneriyorum çünkü ; daha az yer kaplıyor ve daha çok kişi oturabiliyor ayrıca da dekor için de yer kalabiliyor. Kitap severler için duvar rafları ve tv için de duvar üniteli tv ler çok güzel oluyor. Eğer genç ev sahipleri iseniz her şeyi renkli yapabilirsiniz. Masa takımı koymak isterseniz tvnin altına koyup yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Küçük salon için şimdi küçük yemek masaları var ve çok da şıklar.

L Tipi Küçük Salon Dekorasyonu

Salonunuz hem küçük hem de l tipi ise masayı bir tarafa koltukları diğer tarafa koyabilirsiniz. Aşağıda bulunan görsellere göz atarak da fikir edinebilirsiniz. Dekor olarak kendinize güvenmiyorsanız ikea gibi büyük satış yerlerindeki, dekorasyon fikirlerinden kendinize çözümler bulabilirsiniz. Odanızda bulunan renklere bir göz atarak duvar boyayacaksanız duvar rengine , perde alacaksanız perde rengine uydurarak evinizi özelleştirebilirsiniz.

Salon Dizaynı Nasıl Olmalı

Salon dizaynı en çok kullanılan alan olduğu için bence daha önemli. Bir misafirliğe gittiğimizde en akılda kalan yer de salondur ve salondaki renklere göre ruh halimiz de değişebilir mesela gri rengini hiç bir yerde kullanmam hatta fayans olarak bile beyazı tercih ettim, kullanımı biraz zor ama ferahlık olarak bambaşka bir renk beni,m için beyaz. Gri depresyon rengidir benim için ona bakınca canım sıkılır sadece pantolon kazak gibi kış giyeceğim eşyalarda tercih ediyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git