Küçük Ev Dekorasyonu İçin Çözüm Önerileri


Küçük Ev Dekorasyonu İçin Çözüm Önerileri

İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız evinizin küçük olma ihtimali çok yüksek ve bu yüzden nereyi nasıl değerlendirsem sorularını çok duyuyorum. Evlenecekseniz ya da taşınacaksanız eşyayı evi tuttuktan ya da aldıktan sonra alın çünkü ; her insan bir değil ama genellikle ihtişamlı şeyler severiz ve ihtişamlı mobilyalar genellikle büyük oluyorlar.

Küçük Ev İçin Pratik Çözümler

Küçük ev için çözümleri sıralamak gerekirse; ilk sırada  köşe koltuklar ikinci sırada  çocuk odası için yavrulu yatak ya da ranza ve üçüncü olarak fırını küçük almak eğer kitap seven kişilerin ise bu ev duvarlarda raf şeklinde kitaplıklar (koltuk üzerinde tv üzerinde). Küçük ev ve küçük eşya yani az eşya olsun isteriz ama olmadı mı olmuyor o zaman ne yapmalıyız eşyaları dikkatli seçmeliyiz. Örneğin ; altı bazalı koltuklar hatta benim mutfak takımım da bazalı yani sandıklı ve içerisine çeyizlerimi koyuyorum. Çeyiz sandığı , kaşıklık gibi eşyalar bu gibi küçük evler için artık hayal oldu diyebilirim.

Küçük Evler İçin Mucize Fikirler

Mucize fikir diye bir şey yoktur eşyaları akıllıca almak ve kullanmak vardır mesela küçük bir eve kocaman bir tv ünitesi alırsanız  sehpa,kitaplık ,dekor gibi şeylerden mahrum kalmış olursunuz hatta küçük evlere tv ünitesi tavsiye etmiyorum duvara monte etmek en iyisi.

Küçük Evler İçin Dekorasyon Nasıl Olmalı 

Her sene değişen moda ile dekorasyon renkleri bile değişiyor. Bu sene çizgi çalışmaları,rengarenk boyanmış eşyalar çok moda. Örneğin hol duvarım çok boştu ve evde çocuk olduğu için dekor denen şey neredeyse yok oldu bende petek üzerine üçlü raf alıp eşime taktırdım yanına da boy aynası alıp yapıştırdım yetmedi duvarıma çizgi çalışması yaptım ve çatal kaşık sandığımı yeşile boyadım bu da yetmedi vazo pembe idi ve hiç bir yere uymuyordu çatal kaşık sandığımın yanına misafir ettim ve inanılmaz güzel oldular. Siyah beyaz çizgi çalışması yanında yaprak yeşili boyanmış dresuar muhteşem oldu. Tabi raf için zevkle seçilmiş ürünler de yakında boyanınca daha da güzel olacak. Henüz çizgili duvar boyamam bitmedi bitince sizlerle paylaşmak istiyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git