Konserve Kutularından Neler Yapılır

Konserve Kutularından Neler Yapılır
15 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 562 kez okundu.

Konserve Kutularından Neler Yapılır ?

Konserve ürün almayı sevmiyorum ama bazen almak zorunda kalıyorum çünkü ; kış hazırlığı olarak bezelye, fasülye gibi  sebzeler dolaba koysam da bazen yetmeyebiliyor ve hanımlar bazen yemek derdinden bunalınca da kolaya kaçabiliyor benim gibi. Elinizde bu konserve kutularından varsa  atmayıp saksı yapabilirsiniz ve görselleri aşağıda bulunmaktadır neredeyse konserve kutusu oldukları belli bile olmayacak şekilde güzel bir geri dönüşüm projesi olmuş.

Konserve kutusundan saksı haricinde konserve kutusundan kalemlik de yapabilirsiniz ve hiç koku falan olmuyor gayette sağlam oluyorlar. Eğer bulaşıkları elde yıkıyorsanız konserve kutusundan kaşıklık da yapabilirsiniz. Daha fazla konserve kutusundan yapılacak ürün geliyorsa aklınıza bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Tuvalet Taşı Boyama

Konserve kutusu değerlendirme önerileri yukarıda da belirttiğim gibi kaşıklık,kalemlik be mutfak eşyası gibi daha bir çok şey üretebilirsiniz. Ben de bundan sonra konserve kutularını atmayıp elimde bulunan boyalarla boyayıp bahçeme saksı yapmayı düşünüyorum.

Şimdi aklıma gelen ise daha mantıklı konserve kutusundan mumluk yapımı çünkü mumluklar genellikle tehlikeli oluyor mum masaya ve ya bir yere damlayınca leke kalıyor eğer konserve kutusundan mumluk yaparsanız bu sorunlarla karşılaşmazsınız.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git