Komodine Ayna Nasıl Kaplanır

Komodine Ayna Nasıl Kaplanır
14 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 837 kez okundu.

Komodine Ayna Nasıl Kaplanır

Aynalı komodinler oldukça hoş duruyor fakat fiyatları çok pahalı olduğu için bayanlar da evde bulunan komodinleri eğer eskiyse boyayıp aynayı kendi kaplıyor ya da direk ayna kaplıyor. Eğer siz de Komodine ayna kaplamak istiyorsanız yapacağınız işlem çok kenarları törpületilmiş ve komodin ölçülerinize göre ayarlanmış olan aynaları alıp soğuk silikon ile komodine yapıştırmalısınız.

Ayna kaplama için gerekli malzemeler ;  komodine ayna kaplamak için sadece ayna ve soğuk silikona ihtiyacınız var. Bunların maliyeti ise 50-100 tl arası değişiyor.

Ayna Kestirme fiyatları Eğer düze şekilsiz ayna istiyorsanız fiyat olarak fazla tutarı olacağını sanmıyorum eğer aynalı komodini hazır almak istiyorsanız 1000 tl den başlıyor fiyatları…

BUNA BAKTINIZ MI?  Gazeteden Biblo Ev Yapımı

Aynalı komodin fiyatları oldukça pahalı olduğu için bu fiyata değeceğini düşünmüyorum bence kendiniz yapmalısınız. Bu işlemi bende yapmayı düşünüyorum ve yapınca daha detaylı olarak maliyetini de yazacağım sizlere.

Fiskosa ayna yapıştırma işlemini yapan arkadaşımın fotoğrafını paylaştım sizlerle fiskosu da kendi boyadı.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git