Koliden Kedi Köpek Yuvası Yapımı

Koliden Kedi Köpek Yuvası Yapımı
15 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 567 kez okundu.

Koliden Kedi Köpek Yuvası Yapımı

Eviniz de aileniz dışında ama aileden sayılan sevimli dostlarınız var ise onlara da kendi evlerinde olduğunu hissettirmek gerek bu yüzden de onlara sevimli bir yuva ve oyuncak gibi şeyler gerek. Oyuncak kısmını size bırakıp bir arkadaşımın yaptığı kedi yuvasının yapılışını açıklamak istiyorum sizlere.

Yuva için gerekli malzemeler; eski bir t-shirt , büyük bir koli ve içine minder yapacaksanız küçük yastık içi ve yumuşak kumaş. Bu malzemelere para ödemeden elinizdeki ürünlerle de yapmanız mümkün. Kolinin bir tarafını yuvarlak şekilde kestikten sonra t shirt alıp kolinin üzerine geçiriyoruz ve kestiğimiz kısmına penyenin boyun kısmını denk getiriyoruz ki yuvamızın giriş yeri belli olsun.

BUNA BAKTINIZ MI?  Havludan Paspas Yapımı

Eğer siz de kedi köpek yuvası yapmayı düşünüyorsanız malzemeler yukarıda belirttiğimiz gibi maliyetsiz bir uygulama. Bu uygulamayı daha önce yaptıysanız bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git