Kırmızı Mutfak Dekorasyon Fikirleri


Mutfak dolaplarınızı kırmızı seçtiyseniz ve kalan kısımlar için zorlanıyorsanız dert etmeyin bu yazıyı sizler için hazırladık bir kaç işlem ile mutfağınız hem şık hem de sıcacık bir hal alacaktır. Keyifli okumalar dilerim.

Kırmızı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Kırmızı iddialı bir renktir herkes cesaret edemez kırmızı eşya almaya ya da yaptırmaya çünkü ; temizliği nasıl olur devamında ki ürünler nasıl olmalı gibi kolay kaçamaklar yapamazsınız zevkli insanların işidir kırmızıyı güzel dekore edebilmek . Eğer siz de kırmızı mutfak dolabı yaptırıp halı , tül gibi seçimlerde zorlandıysanız aşağıdaki görsellere bakarak ya da yazımızı tamamen okuyarak bir kaç fikir edinebilirsiniz. Öncelikle kırmızıya yakışan renkler yaprak yeşili,siyah , beyaz ve laciverttir. Diğer renkleri pek sevmez kırmızı anlaşamaz sizde bu yazdığım renklere uygun eşyalar alarak kombin yaparsanız göreceksiniz ki mutfağınız ışıldayacak. örneğin ben olsan siyah beyaz stor ya da siyah beyaz çizgili fon perde yapardım mutfağım kırmızı olsaydı çünkü hem çok moda hem de harika duruyor. Yaprak yeşili masa ve yine siyah beyaz sandalyeler ile harika olur. Eğer eşyalarınızdan memnunsanız boyayarak kombinleme yapabilirsiniz.

Halı olarak açık renk seçmenizi tavsiye ederim. duvar renginiz de çakıl taşı gibi bir renk olmalı ve siyah bir avize nefis olurdu. Eğer daha önceden mutfağınızı kombinlediyseniz bizimle paylaşabilirsiniz.

Soru ya da görüşleriniz için bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler:

Kırmızı Mutfak Dekorasyon Fikirleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. _dagdorugu dedi ki:

    mutfak yine zombi istilasına uğramış kırmızı savaş bandanamı takıp hemen geliyorum 👻👽⚔️

Sayfa başına git