Kireç Sökücü Sürülen Ocak Nasıl Düzelir ?


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Kireç Sökücü Sürülen Ocak Nasıl Düzelir ?

Kireç sökücü etkili bir kimyasal madde olduğu için temizlikte de çok fazla kullananlar arasındanım bende. Kireç sökücü ürünleri banyoda kullanırsanız yaptığınız temizlik gerçekten göz alıcı oluyor  ve duş başlığı gibi şeylerde tıkanma sorunu yaşanmıyor böylelikle ayrıca bir başka yazımda da belirttiğim bir ürün var bulaşık makinesi parlatıcısını da musluk gibi yüzeylerde denemenizi tavsiye ediyorum gerçekten yepyeni oluyorlar.

Kireç sökücü leke yaptı ! diyen arkadaşlarım için bir araştırma yaptım. Bayanların bazıları çözümü yok pes ettim yazmış bazıları da benim gibi asla pes etmeyenlerden olduğu için çözüm aramaya devam etmiş ve bu özümler şöyle ; çevrenizde rossmann mağazası var ise domol adlı parlatıcı ürün satılıyor içerisinde ve bir bayan bununla çözüme ulaşmış. İkinci olarak ise ; yağ çözücü sıkıp beklettikten sonra beyaz sabun ile silmek. Üçüncü çözüm ise ; Cif krem amonyaklı ile silmek.

Kireç çözücü lekesi nasıl çıkar ? yukarıda da belirttiğim çözümlere ek olarak çamaşır suyu  içerisine sirke ekleyerek karışım yapın ve kireç sökücü döktüğünüz alana uygulayın.

Evyeye kireç sökücü döküldü diyen arkadaşlar için doğal karışım önerimiz şöyledir.

Malzemeler; sprey kafası olan eski kullanılmış kutu (camsil olabilir) üç adet limon, yarım litre sirke (elma sirkesi güzel koktuğu için tavsiye ederim ) karışımı şişenin içine koyup bir gün bekletin ve sonra ki gün evyeye sıkıp biraz beklettikten sonra bol su ile durulayınız bu karışım doğal olduğu için diğer lekeler için de kullanabilirsiniz.

Eğer soru ve görüşleriniz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

Etiketler:

Kireç Sökücü Sürülen Ocak Nasıl Düzelir ? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. kireç sökcü hatası dedi ki:

    bizim de başımıza geldi, Nasıl temizleyeceğiz bilemiyoruz o kadara para verip aldığımız set üstü ocak ne hale geldi yarabbi

Sayfa başına git