Kartondan Oyun Evi Yapımı


Kargo paketi gelmeyen ev görmedim ben hele ki evinde internet olan hanımların evine haftada bir geliyor kendimden biliyorum 🙂 Kargocu abilerle selamlaşır olduk artık. Her neyse kargo gelen eve de bol bol kutu geliyor tabii. Bu kutuları atmadan bir çok şey yapabiliriz bunlardan biri de son zamanlarda moda olan oyun evi. İnternette oyun evi fiyatlarını görünce ben de oğluma yapma kararı aldım hatta. Yapımı çok basit olan bu uygulama boş zamanınızı değerlendirmek ve çocuklarınızı sevindirmek için harika olacak.

Uygulama için gerekli malzemeler karton kutu, tutkal, süslemek isterseniz kurdele, renkli folyo, makas ve siz daha ne eklemek isterseniz evinizde olan malzemelerle çocuğunuzla beraber bir aktivite olur.

Gelelim oyun evinin yapımına

Öncelikle evin yan duvarları için ikş büyük karton gerekiyor ve diğer yan duvarları için bir boy küçük iki karton daha bu kartonları tutkalla birleştirip kuruttuğunuzda zaten evin bir tek çatısını yapmak kalıyor. Çatısını dilerseniz çarşaf gibi bir şeyle de yapabilirsiniz dilerseniz de kartonları üçgen kesmeniz yeterli.

Aşağıda bulunan resimlerden de örnek alabilirsiniz kendinize . Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz. Sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git