Kaftanlı Pano Nasıl Boyanmalı

Kaftanlı Pano Nasıl Boyanmalı
17 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 266 kez okundu.

Salonumuza ya da evimizde bulunan herhangi bir odanın duvarına illa ki bir şeyler asmak isteriz bunlar fotoğraf çerçevesi olur,saat olur ve pano olur. Bazen de el emeği göz nuru bir şeyler yapmak ister bu yüzden de boyanmamış olarak alırız işte bu zamanlarınızda zor da kalmamanız için bir araştırma yapıp sizlere boyanmış panoları örnek olarak göstermek istedim.

Kaftanlı pano boyamak için ham olarak aldığınız panonuzu ve stencil ya da dekupaj gibi işlem yapacaksanız malzemelerinizi alıp boyama işlemine geçebilirsiniz. Kaftanlı boyama yapmak için öncelikle astar kat olarak seçtiğiniz rengi uygulayıp kurutup bir kat daha attıktan sonra dilerseniz budak çalışması, ya da rölyef pasta uygulaması gibi uygulamalr ile tabloyu zenginleştirebilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Ham Ahşap Ürün Alıp Boyama

Boyama işlemleri için sabır gereklidir çünkü ; boyama işlemi çok fazla zaman ve emek ister. Artan zamanla yapılan işlemler daha da uzayabilir önemli olan sonucun güzel olmasıdır.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git