İyi fikirler Bu sitede


iş fikirleri ve girişimcilik üzerine yayım yapan girişimcilere doğru bilgileri sunmayı hedefleyen iyi fikir sitesi hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.  İyi fikir meslek sahibi olmak isteyen kişilere o mesleğe nasıl geçeceğini, yapacağı yatırımın mantıklı mı değil mi incelemesini yapmaktadır.

Emsallerine nazaran sadece İnternet Ağzı ile kulaktan dolma bilgileri değil, gerçek ve son okuyucu doğru bilgiler ile yüklemeye çalışmaktadır. iş fikirleri gibi konuları işlemesinin yanında. Dükkan açmak isteyen kişilere hangi bayilikleri ne kadar bedeler ile alacağını da anlatmak istemektedir. İlerleyen zamanda girişimcilerin sıklıkla uğrayacağı web sitesine sizlerin de gitmesini ve içerikleri incelemesini tavsiye ederiz.

iyi fikir gerçekçi para kazanma yöntemlerini sunmaktadır. Yoksa hiç kimse bir faaliyet göstermeden yattığı yerden para kazanamaz. Kazanılacağını iddia edenler unutmasınlar bedava peynir fare kapanında olur.” Hal böyle olunca insanları yattığı yerden sadece ufak tefek sermayeler koyarak zengin edeceğiz gibi yalanlar söyleyenler çıkar. Çiflikbank buna bir örnek olabilir binlerce mağduru var. Sizde kolay yoldan para kazanmaya çalışırken birilerinin oltasına balık olup kandırılmayın

Site ziyareti için: https://www.iyifikir.gen.tr/

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git