İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri Ve Fiyatları


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Ray dolap olarak da bilinen sürgülü gardrop modelleri birçok farklı avantajı sayesinde son zamanlarda birçok evde kullanılmaya başlandı. Hem uygun fiyatları hem de şık tasarımı sayesinde birçok evde vazgeçilmez bir ev eşyası haline gelmeyi başladı. Bu dolapların en büyük avantajı ise yer kaplama gibi sorunları ortadan kaldırmasıdır. Çünkü bu dolapların kapakları sağa ve sola doğru sürülerek açılıp kapandığı için oda içerisinde yer kaplamaz.

Çoğunlukla yatak odasında kullanılan bu dolapların en büyük özelliği kapak açılma mesafesini ortadan kaldırmasıdır. Böylece kapakların açılması gereken alana daha başka eşyalar sığdırabilir ve fazla eşyadan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda bu dolaplar şık ve ergonomik yapısı ile de dikkat çekmektedir.

Sürgülü Gardrop Modelleri

Yatak odalarının yanı sıra evin girişinde, çocuk odalarında ve daha birçok yerde kullanılan istikbal gardrop modelleri en çok da sürgülü olmasıyla dikkat çekiyor. Dolabın kapıları ray sistemi sayesinde sağa ve sola doğru hareket ettirildiği için kapak açma mesafesi ortadan kalkar. Böylece odanın içerisinde oluşan fazladan kapak açma mesafesi daha farklı amaçlar için kullanılabilir.

Bunun yanı sıra dışa doğru açılan kapaklar çocuklar için de büyük bir tehlikedir. Dolabın kapaklarını kolayca açarak dolabın içerisini dağıtabilir ve kapaklarla kolayca kendilerine zarar verebilirler. Ancak istikbal sürgülü gardrop modelleri sayesinde bu olumsuzluklar ortadan kalkıyor. Çünkü bu dolaplar hem sizin hem de çocuğunuz için oldukça güvenli bir ortam sunuyor.

Sürgülü Gardrop Fiyatları

Sitede satılmakta olan gardrop modelleri ve fiyatları bakımından büyük bir çeşitlilik mevcuttur. Bu durumda seçeceğiniz modele göre bir fiyat belirlenmektedir. Sitedeki çoğu model her evin havasına uygun olacak biçimde tasarlanmıştır. Bu modellerde tamamen kaliteli sağlam malzemeye yer verilmiştir. Bu yüzden satın aldığınız dolapları senelerce hiçbir zarara uğramadan kullanabilirsiniz.

istikbal sürgülü gardrop

Aynı zamanda ray sisteminde sürtünmeden meydana gelebilecek hasarlar oluşmasın diye de bu bölgede özel malzeme kullanımına yer verilmiştir. Kullanımı çok rahat olan bu dolaplar aynı zamanda şık da bir görüntüye sahiptir. Bu yüzden evin havasını tamamen değiştirir ve eve bir derinlik kazandırır.

İstikbak Sürgülü Gardrop

Normal kapaklı dolaplara göre oldukça avantajlı olan sürgülü dolaplar, dar odalar için ideal bir üründür. Çünkü çoğu kez dar odalarda eşyalar iç içe geçmiş bir şekilde durmak zorunda kalıyor. Bunun yanı sıra bir de oda içerisinde kapak açma mesafesi bırakmak zorunda kalıyorsunuz. Bu da çoğu kişi için büyük bir sıkıntı yaratıyor.

Ancak sürgülü kapaklara sahip dolaplar tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. Çünkü dar odalar için ideal bir yapıya sahip olan bu dolaplar fazladan kapak mesafesi bırakma sorununu yok ediyor. Aynı zamanda alandan tasarruf ederek bu boş alanları farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel tasarımı ile de her evin konseptine kolayca uyum sağlar yapıdadır.

İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri

Evin her odasında tercih edilebilecek sürgülü gardroplar son zamanlarda her evin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Çünkü bu dolaplar her ev için harika bir parça olmayı sürdürüyor. Rahat kullanımından ötürü birçok kişi bu dolapları diğer modellere tercih etmektedir. Üstelik kullanılan malzemelerde kanserojen madde olmaması da bu dolapların sunduğu bir diğer avantajdır.

Aynı zamanda çoğu kişi çocuklarının güvenliği için de bu dolapları tercih etmektedir. Çünkü bu dolapların kapakları adeta yok gibidir. Bu sayede çocuklar sürekli olarak dolaba giderek kapakları ile oynamak istemez. Raylı sistem sayesinde hem yerden tasarruf edersiniz, hem de kullanım rahatlığı ile pratik bir dolabınız olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git